Reklama

EXORDER: Taktyczna turówka fantasy w pięknych okolicznościach przyrody

​W krainie Exordera jest zawsze piękny i słoneczny dzień. Poza tymi walorami Fat Dog Games i Solid9 Studio obiecują godne wyzwania w kampanii solo i szachową głębię w trybie potyczki.

Exorder jest jedną z tych nieprzekombinowanych turówek o prostych zasadach i niebezpiecznej głębi. Zdobywasz budynki, co daje ci pieniądze na wprowadzane w trakcie potyczki jednostki. Tura jednostki polega na ruchu i ataku lub użyciu umiejętności specjalnej. Proste?

Tryb jednoosobowy jest trochę jak X-Com. Kampania to 12 misji połączonych opowieścią fantasy o trzech sąsiednich krajach i grze o tron po zmarłym królu. Przygotuj się na ostre zwroty akcji i odblokowywanie nowych jednostek.

Tryb dwuosobowy jest trochę jak szachy. Kiedy znasz już umiejętności jednostek i wiesz, kiedy warto je kupować, koncentrujesz się na tym, aby nie stracić ani jednej tury. Przewiduj ruchy przeciwnika, kontruj, zastawiaj taktyczne pułapki. Próbuj różnych sposobów walki i zarządzania zasobami. Doskonal się z każdą rozegraną partią.

Reklama

Exorder ukaże się w I kwartale 2018 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy