EXFIL może być wkrótce hitowym FPS-em. Grę wytestujecie teraz za darmo!

Deweloperzy z Misultin Studios przyszykowali dla fanów gry EXFIL wyjątkową ofertą. W ramach trwającego wydarzenia Steam FPS Fest strzelankę możecie wypróbować bezpłatnie. Testy potrwają jeszcze kilka dni.

EXFIL to nowy przedstawiciel gatunku extraction shooter-ów na rynku. W grze wcielamy się w jednego z członków czterech konkurujących drużyn. Naszym zadaniem jest odzyskanie strzeżonych informacji wywiadowczych. Zadanie to jednak, jak można się spodziewać, nie należy do najprostszych.

EXFIL łączy w sobie elementy PvE i PvP. Sama gra inspiruje się prawdziwymi klasykami m.in. hitowym Operation Flashpoint czy Delta Force. Produkcja nastawiona jest na mocne taktyczne podejście i kooperację między członkami zespołów. EXFIL zaoferuje też typowo sandboksowe doznania - dzięki odpowiednim narzędziom społeczność gry sama będzie mogła tworzyć swoje warianty i scenariusze zabawy.

Reklama

W EXFIL spotkamy bardzo szeroki arsenał broni, działające radio VOIP do głosowej komunikacji czy chociażby losowe wydarzenie pogodowe na mapie. W grze pojawią się też nowo dodawane lokalizacje, globalne rankingi i sporo postaci niezależnych.

Testy w EXFIL ruszyły. Dołączycie do nich na platformie Steam

Dzieło od Misultin Studios podczas marcowych testów przyciągnęło całkiem duże grono graczy. Extraction shootera wytestowało 10 tys. graczy. Teraz w ramach wydarzenia Steam FPS Fest, które potrwa dokładnie do 22 kwietnia, wersję demo EXFIL możecie uruchomić bezpłatnie na Steamie. Jest to kolejna okazja do weryfikacji i oceny postępu prac nad ciekawie zapowiadającym się shooterem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Steam
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama