​Euro Truck Simulator 2 istnieje na rynku 10 lat i notuje świetną sprzedaż

Jak się okazuje w październiku 2022 roku kilku dużych deweloperów ma powody do świętowania. Swoje 20-lecie obchodzi kultowe już GTA: Vice City. Z kolei od 10 lat obecnością raczy wszystkich kierowców popularny Euro Truck Simulator 2.

W 2012 roku deweloperzy z SCS Software nie sądzili, że ich sztandarowe na ten moment dzieło, czyli Euro Truck Simulator 2 będzie cieszyło się taką popularnością, by tytuł ten był nadal rozchwytywany nawet po dziesięciu latach obecności w branży gier.

Obecnie Euro Truck Simulator 2 przyciągnął ogromne rzesze graczy z całego świata. Produkcja legitymuje się fantastycznymi opiniami, co potwierdzają liczne pozytywne recenzje na platformie Steam. Wraz z sukcesem na rynku wydane zostały dziesiątki dodatków i rozszerzeń, które urozmaiciły gameplay popularnego symulatora ciężarówki.

Reklama

Euro Truck Simulator 2 - 13 mln sprzedanych kopii gry

Przez dziesięć lat istnienia, twórcom z SCS Software udało się sprzedać 13 mln egzemplarzy tej gry oraz... ponad 80 milionów przeróżnych dodatków począwszy na małych kosmetycznych zmianach po duże fabularne rozszerzenia, przy których kierowcy spędzali setki, a nawet tysiące godzin.

A Wy mieliście okazję do eksploracji europejskich dróg w Euro Track Simulator 2? Które dodatki do gry najbardziej Wam się podobają? Dajcie znać w komentarzach.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Euro Truck Simulator 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama