Reklama

Epic Games Store z trzema nowymi darmowymi grami

​Kolejny tydzień i co naturalne kolejne darmowe gry od Epic Games, a tym razem aż trzy i to naprawdę ciekawe.

Zastanawialiście się kiedyś, jak bardzo byśmy się zdziwili, gdyby Epic Games Store zrezygnowało nagle z rozdawania gier co tydzień? Myślicie, że straciłoby w ten sposób sporo użytkowników? Na szczęście nie musimy się tym przejmować już teraz, bo akcja ma się dobrze i nic nie wskazuje na to, by miała znikać, a już dziś na stronie sklepu do odebrania są 3 kolejne produkcje, a mianowicie Killing Floor 2 z 2016 roku, Lifeless Planet Premier Edition z 2014 roku oraz The Escapists 2 z 2017 roku.

I choć jak łatwo zauważyć nie są to najświeższe produkcje, to wszystkie są warte zainteresowania, a każda trafi w gust nieco innych użytkowników. I tak, Killing Floor 2 to zdecydowanie coś dla graczy, którzy lubią sobie po prostu postrzelać, nie zastanawiając się przy tym za długo - czysta akcja i emocje. Gra zabiera nas do kontynentalnej Europy, którą opanowały mordercze klony ZED, stworzone przez zbuntowanych pracowników Horizon Corporation, a naszym zadaniem jak można się domyślić jest ich wybicie. A że mamy do czynienia z kooperacyjną produkcją, to najlepiej w towarzystwie przyjaciół, więc świetna zabawa gwarantowana.

Reklama

Pozostałe dwie gry są mniejsze, bo Lifeless Planet Premier Edition to trzecioosobowa gra akcji w klimacie science-fiction, w której wcielamy się w rolę pewnego astronauty poszukującego życia na odległej planecie. W czasie wykonywania misji odkrywa opuszczone rosyjskie miasto, które jak się okazuje nie do końca jest takie opuszczone, bo na drodze bohatera pojawia się tajemnicza młoda koobieta, która ratuje jego życie i chroni przed nietypowym wrogiem.

Jeśli chodzi o The Escapists 2, to jest to zdecydowanie coś dla fanów “więziennych" klimatów, bo dzięki niej dostajemy okazję poznania najsłynniejszych placówek na całym świecie. Jak czytamy w opisie gry: - Postaw wszystko na jedną kartę, by uciec z najcięższych więzień na świecie. Odkryj największe zakłady karne! Żyj w zgodzie z więziennymi regułami, uczestnicz w apelach, wykonuj więzienne prace i trzymaj się ustalonej rutyny, a w międzyczasie pracuj nad swoją ucieczką. Wszystkie trzy gry dostępne będą do pobrania za darmo do 16 lipca, kiedy to zastąpią je kolejne, w tym... Torchlight II.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy