Epic Games Store wdraża system osiągnięć w grach

​Epic Games Store wdraża stopniowo system osiągnięć, który na ten moment udostępniono w ARK: Survival Evolved. Jak zaznacza platforma rozwiązanie jest w fazie testów i będzie na bieżąco rozwijane.

Epic Games Store to wciąż młoda platforma, która regularnie się rozwija o kolejne funkcje i cały czas pod tym względem ustępuje Steam, z kolei jedną z nowości aktualnie udostępnianych przez launcher jest pożądany przez graczy system rankingowy.

Jak wynika z oficjalnego wpisu na Twitterze rozwiązanie funkcjonuje już w ARK: Survival Evolved, aczkolwiek jak zaznaczono wspomniana lista będzie sukcesywnie zwiększana o następne produkcje.

Deweloperzy podkreślili, że system osiągnięć pozostaje we wczesnej fazie rozwoju co potwierdza brak wzmianki o nim w katalogu gier sprzedawanych w sklepie, a przy okazji zapewne zawiera różne błędy.

Reklama

Ponadto twórcy zapewnili, że zostanie on usprawniony w przyszłości. Epic Games Store na przestrzeni minionych miesięcy dość mocno się rozwinął. Wprowadzono chociażby listę życzeń, ograniczenie prędkości pobierania czy opcję logowania się offline.

Mimo wszystko platforma pod pewnymi rozwiązaniami nadal odstaje od Steama. Dlatego też stara się zachęcić użytkowników nie tylko rozmaitymi promocjami, ale również darmowymi grami rozdawanymi co tydzień. Tym razem bez żadnych opłat przypiszemy do kont 20XX, Barony oraz Superbrothers: Sword & Sworcery EP.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Epic Games Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy