Reklama

​Epic Games Store. Szaleństwo z rozdawnictwem trwa. Kolejne gry za darmo!

Epic Games nie zamierza poprzestawać w rozpieszczaniu wszystkich graczy. Już od 15 września w serwisie pobierzecie za darmo dwa tytuły: Spirit of the North oraz The Captain. Z kolei dokładnie tydzień później do swoich bibliotek przypiszecie za darmo: Gloomhaven oraz ARK: Survival Evolved.

"Spirit of the North" oraz "The Captain" w Epic Games Store od 15 do 22 września

Spirit of the North to przygodowa gra, której rozgrywka opiera się na wcieleniu w rudego lisa eksploracji majestatycznego świata zaprojektowanego przez deweloperów z Infuse Studio. Tytuł wyróżnia się niesamowicie klimatyczną oprawą graficzną nasyconą malowniczymi krajobrazami Islandii.

The Captain to również dzieło osadzone w konwencji przygodowej. Produkcja nasycona jest jednak nieco innymi elementami. Odnajdziemy tutaj wiele aspektów związanych z Sci-Fi, kosmosem, a wszystko to w ramach strategicznej rozgrywki.

W grze wcielimy się w Kapitana Thomasa Welmu, zagubionego oficera naukowego, który znalazł się po drugiej, nieznanej stronie galaktyki. Tytuł został stworzony w taki sposób, że to tylko od gracza zależy jak potoczy się ta kosmiczna wędrówka.

Reklama

"Gloomhaven" oraz "ARK: Survival Evolved" w Epic Games Store od 22 do 29 września

Końcówka miesiąca z Epic Games zapowiada się wcale nie mniej wybornie. Od 22 września całkowicie za darmo odbierzecie aż dwie gry. Pierwsza z nich, Gloomhaven, to cyfrowa adaptacja kultowej już gry planszowej powstałej w 2017 roku. Dzieło autorstwa Isaaca Childresa osadzone jest w gatunku RPG i zawiera elementów strategicznych i taktycznych.

Gloomhaven to gra uznawana przez wielu, jako najlepszy tytuł, jaki kiedykolwiek powstał w planszowym wydaniu. Poświadczają o tym również opinie w branżowym serwisie BoardGameGeek, gdzie gra osiągnęła kapitalną ocenę 8,7/10, co plasuje ją na: 1. miejscu w rankingu ogólnym, 1. miejscu w rankingu gier tematycznych oraz na 2. miejscu w kategorii gier strategicznych.

W tych samych dniach w sklepie Epic pobierzecie za darmo ARK: Survival Evolved, czyli sandobksową grę akcji, w której świat zdominowany został przez dinozaury. Za powstaniem tego dzieła stoją Amerykanie ze Studio Wildcard.

Rozgrywka to klasyczny survival, w którym gracz będzie musiał rywalizować o swój byt z gigantycznymi stworzeniami, mając przy okazji na względzie inne niebezpieczeństwa. Otwarty świat zaimplementowany przez deweloperów zasługuje w tym przypadku na pochwałę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy