Reklama

Epic Games Store: Second Extinction za darmo do pobrania w sklepie

​Epic Games nie zamierza zwalniać tempa. W popularnym sklepie można już dodawać do biblioteki i pobierać kolejną ciekawą grę. Tym razem, na platformie gości "Second Extinction". Tytuł udostępniony jest za darmo, ale skorzystać możecie tylko do godziny 17:00 - do 22 grudnia (środa).

"Second Extinction" do pobrania za darmo od: 21 grudnia (wtorek) - godzina 17:00

"Second Extinction" to kooperacyjna strzelanka, w której wraz ze znajomymi będziecie musieli przemieszczać się po rozległej mapie, by podejmować walkę z hordami zmutowanych dinozaurów. Uwaga: przetrwają tylko najsilniejsi i najwytrwalsi!

Gra znajduje się w fazie wczesnego dostępu (early access). Póki co, rozgrywka oferuje: 6 bohaterów, 12 rodzajów broni z 5 stopniami ulepszeń, a także 6 misji z dodatkowymi zadaniami pobocznymi, które również można realizować i wykonywać. Rozgrywka cechuje się dużym stopniem intensywności i dynamiki. W oczy rzucają się widowiskowe akcje - bardzo często niespodziewane.

Reklama

"Second Extinction" wyróżnia barwna, imponująca oprawa wizualna i graficzna, co dodatkowo podsyca immersję w rozgrywce, z kolei otwarty świat nie pozwoli wam się nudzić w tej produkcji.

Dzieło wydane zostało w październiku 2020 roku (PC) za sprawą studia Systemic Reaction, natomiast na konsole Xbox zadebiutowało w kwietniu bieżącego roku.

Epic Games - udostępnione gry do tej pory:

  • 16 grudnia - Shenmue III
  • 17 grudnia - Neon Abyss
  • 18 grudnia - Remnant: From the Ashes
  • 19 grudnia - Zaginięcie Ethana Cartera
  • 20 grudnia - Loop HeroReklama

Reklama

Reklama

Reklama