Reklama

Epic Games Store: Relicta do odebrania za darmo w sklepie

​Darmowe gry ze sklepem Epic Games to już tradycja. Co każdy czwartek, na popularnej platformie możemy całkowicie za darmo dodać do swojej biblioteki kolejne rozdawane przez serwis produkcje. Od 20 stycznia (godz. 17:00) udostępniony zostanie kolejny ciekawy tytuł - "Relicta".

Natomiast od 13 do 20 stycznia, możecie do swoich bibliotek dodawać "Galactic Civilizations III". Jest to wysoko oceniana gra, której fabuła osadzona została w tematyce kosmosu. Dzieło stanowi trzecią odsłonę popularnego "4X". Propozycja powinna przypaść do gustu wszystkim entuzjastom strategicznej rozgrywki.

"Relicta" do pobrania za darmo od: 20 stycznia (czwartek) - godzina 17:00

Z kolei w czwartek 20 stycznia od godziny 17:00, Epic Games uraczy swoich użytkowników kolejnym udostępnionym całkowicie za darmo tytułem. "Relicta" to gra z łamigłówkami bazującymi na fizyce. Korzystając z kreatywnego łączenia magnetyzmu i grawitacji, gracze odkrywają tajemnice Bazy Chandra - czytamy w opisie tego tytułu.

Reklama

"Relicta" wydana została w sierpniu 2020 roku przez studio Mighty Polygon. Rozgrywka opiera się w dużej mierze na kampanii jednoosobowej (brak trybu wieloosobowego). Świat będziemy obserwować z perspektywy pierwszej osoby.

W grze będziemy musieli rozwiązywać kolejne logiczne problemy, mocno zróżnicowane pod względem poziomu trudności. Nie obce w tym przypadku będzie manipulowanie zjawiskiem grawitacji i magnetyzmu. Fabuła jest dosyć zagadkowa, a odkrywanie kolejnych wskazówek i tajemnic powinno przynieść sporo zabawy każdemu miłośnikowi tego typu gier.

Warto jeszcze wskazać na ciekawą ścieżkę dźwiękową, która została zaimplementowana w tej produkcji. Niekiedy mroczna, czasem hipnotyzująca istotnie przyczyni się do zanurzenia się w zagadkowym świecie zbudowanym w "Relicta".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama