Reklama

​Epic Games Store. Kolejne gry do odebrania całkowicie za darmo

Już od 23 czerwca w Epic Games Store odbierzemy za darmo cyfrowe wydanie gry planszowej inspirowane kultowym serialem "Gra o Tron" oraz symulator mechanika samochodowego. Z kolei 30 czerwca do swoich bibliotek dodamy bezpłatnie dwa interesujące tytuły: "Geneforge 1 - Mutagen" oraz "Iratus: Lord of the Dead".

"Gra o Tron" (planszowa gra cyfrowa) i "Car Mechanic Simulator" w Epic Games Store od 23 do 30 czerwca

"Gry o Tron" - kultowego serialu wyprodukowanego przez HBO przedstawiać nikomu nie trzeba. Planszowe wydanie gry zadebiutowało na rynku w 2020 roku w wyniku współpracy Dire Wolf z Asmodee Digital. Tytuł powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom telewizyjnej produkcji.

Dla fanów motoryzacji i wszystkich majsterkowiczów sklep Epic przygotował również interesującą propozycję. Do 30 czerwca odebrać możecie za darmo "Car Mechanic Simulator 2018". Dzieło zostało docenione przez społeczność graczy. Szczegółowy i realistyczny symulator mechanika samochodowego postawi przed każdym szereg wyzwań.

Reklama

"Geneforge 1 - Mutagen" i "Iratus: Lord of the Dead" w Epic Games Store od 30 czerwca do 7 lipca

Na kolejny tydzień Epic Games przygotował również dwie propozycje do pobrania całkowicie za darmo. Możecie tego dokonać już w ostatni dzień czerwca.

Pierwsza produkcja - "Geneforge 1 - Mutagen" to ciekawa gra RPG osadzona w niepowtarzalnym klimacie fantasy. Deweloperzy zapewnili masę umiejętności, skarbów, twórców, frakcji. "Posłuż się orężem lub sprytem i odmień świat, sięgając po własną armię zmutowanych potworów. Niezrównana swoboda, regrywalność i pełna rozmachu opowieść" - czytamy w opisie.

Drugie dzieło, które za darmo pojawi się w popularnym sklepie Epic to "Iratus: Lord of the Dead". Ten tytuł również oparty jest o iście RPG-owy klimat. Mamy tutaj jednak do czynienia z licznymi elementami znanymi z produkcji Roguelike, a oprócz tego w rozgrywce doświadczymy turowy mechanizm pojedynków.

Podczas rozgrywki wcielimy się w Iratusa - tytułowego nekromantę, któremu udało się odzyskać wolność po trwającym długie lata zniewoleniu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy