​Epic Games Store. Kolejne darmowe gry do pobrania w sklepie

Jesteście gotowi na kolejną porcję darmowych gier? To świetnie, bo prezentujemy wam kolejną okazję, którą zaserwował nam - jak z resztą co tydzień - Epic Games. Już od czwartku 8 września odbierzecie za darmo "Hundred Days" i zestaw do gry Realm Royale. Dokładnie tydzień później przypiszecie do swojej bibilioteki aż dwie gry: "Spirit of the North" i "The Captain".

"Hundred Days" i zestaw do gry Realm Royale w Epic Games Store od 8 do 15 września

Hundred Days to pozycja kierowana do wszystkich miłośników winiarstwa. Gra zadebiutowała na rynku w połowie 2021 roku z ramienia producenta Broken Arms Games. Produkcja poprowadzi nas przez wszystkie procesy tworzenia wina.

Twórcy do dyspozycji oddali naprawdę sporo mechanik, które uświadczymy w Hundred Days. Zaczniemy od zbioru plonów, przystąpimy do decyzji doboru rodzaju wina, a także zaplanujemy i zorganizujemy pracę w winnicy, by cały proces mógł być zrealizowany w sposób płynny.

Deweloperzy tak zaprojektowali grę, by dostosować jej poziom trudności zarówno dla początkujących, jak i weteranów winiarstwa.

Reklama

Ponadto w tym samym dniu, czyli 8 września, odbierzecie za darmo zestaw do gry Realm Royale Reforged. W jego skład wchodzi skórka zabójcy "Krawędź śmierci", skórka kurczaka "Bokserker" i wierzchowca "Nogarda".

"Spirit of the North" oraz "The Captain" w Epic Games Store od 15 do 22 września

15 września odbierzecie całkowicie bezpłatnie aż dwa interesujące tytuły. Pierwszy z nich, czyli Spirit of the North to wysoko oceniana przygodówka, w którym świat obserwować będziemy z perspektywy osoby trzeciej, wcielając się przy tym w rudego lisa.

Dzieło wyprodukowane przez Infuse Studio nasycone zostało niesamowicie klimatyczną oprawą wizualną. Wystarczy dodać, że fabuła opiera się o przemierzaniu tajemniczych i niezwykle malowniczych krajobrazów Islandii.

Druga gra to The Captain, którą również możemy bez problemu przypisać do przygodowego gatunku, osadzonego jednak w nieco innej tematyce. Produkcja posiada wiele elementów z pogranicza science fiction, kosmosu i strategii.

Rozgrywka nasycona jest ogromną liczbą fabularnych smaczków dotyczących galaktycznej podróży. Po drodze czeka na nas wiele niespodzianek. Nie bójcie się - twórcy przygotowali dla graczy naprawdę wiele ścieżek wyboru.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Epic Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy