Reklama

​Epic Games Store. Kolejne ciekawe gry do odebrania za darmo w sklepie

Epic Games nie zatrzymuje się z festiwalem rozdawania gier. Od jakiegoś czasu w serwisie otrzymujemy każdego tygodnia aż dwa darmowe tytuły. Nie inaczej jest tym razem. Ze sklepu pobierzecie za darmo już teraz: Runbow oraz The Drone Racing League Simulator. Z kolei od 6 października do swoich bibliotek bezpłatnie dodacie: Rising Hell, a także Slain: Back From Hell.

"Runbow" oraz "The Drone Racing League Simulator" w Epic Games Store od 29 września do 6 października

Końcówka września przyniesie nam aż dwie intrygujące produkcje. Pierwsza, czyli Runbow, to zwariowana imprezowa gra platformowa, w której bawić może się aż 9 graczy jednocześnie. Dzieło wyróżnia się kolorową oprawą graficzną, a wszystko to nasycone jest dynamiczną rozgrywką pełną rywalizacji.

Drugi tytuł to The Drone Racing League Simulator. Gracz przejmuje stery najszybszych dronów wyścigowych na świecie i staje w szranki z innymi w realistycznym symulatorze latania. Produkcja zadebiutowała w 2017 roku i od tamtego czasu zbiera dużo pozytywnych recenzji oraz opinii ze strony społeczności graczy.

Reklama

"Rising Hell" oraz "Slain: Back From Hell" w Epic Games Store od 6 do 13 października

Już 6 października Epic zaserwuje wszystkim graczom kolejne dwie darmowe... gry z piekła rodem. Pierwsza produkcja, czyli Rising Hell to platformówka osadzona w konwencji rogue-lite, która wyróżnia się pionową konstrukcją planszy. Gameplay okraszony jest dużym dynamizmem i tętniącą wręcz akcją, a wszystko to przy akompaniamencie mocnego heavymetalowego brzmienia.

Drugą grę, jaką odbierzecie za darmo to Slain: Back From Hell. W tytule tym wcielimy się w Bathoryna, bohatera skazanego na zagładę w gotyckim świecie, który stanie przed arcytrudnym zadaniem wyzwolenia sześciu przeklętych królestw.

Slain: Back From Hell charakteryzuje się dynamiczną rozgrywką, w której przyjdzie nam toczyć zaciekłe pojedynki z licznymi napotykanymi na naszej drodze wrogami. Dzieło to klasyczny dwuwymiarowy slasher.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy