Epic Games Store. Kolejne ciekawe gry do odebrania za darmo

Epic Games nie zwalnia tempa. Jak co czwartek, do swoich bibliotek dodawać możecie kolejne darmowe gry. Od 21 kwietnia pobierać całkowicie za darmo pobierzecie "Amnesia: Rebirth" oraz "Riverbond". Dokładnie tydzień później (28 kwietnia) Epic udostępni "Just Die Already", a także "Paradigm".

"Amnesia: Rebirth" to klasyczny survival horror, który na rynku pojawił się w 2020 roku. W tej produkcji przyjdzie nam wcielić się w kobietę o imieniu Tasi Trianon, która po przebudzeniu się w samym centrum algierskiej pustyni nie pamięta zupełnie nic. Doskonała propozycja dla wszystkich miłośników mroczniejszym klimatów nasyconych grozą.

"Riverbond" to z kolei tytuł, który przypodobać się powinien osobom lubiącym kooperacyjną rozgrywkę nastawioną na przygodę. Dzieło posiada niezwykle barwną oprawę graficzną i wizualną. Epicka podróż gwarantowana.

Reklama

"Just Die Already" do odebrania za darmo od: 28 kwietnia (czwartek) - godzina 17:00

Jesteście gotowi na potężną dawkę czarnego humoru? W takim razie "Just Die Already" powinno idealnie wpisać się w wasze gusta. Tytuł wydany w 2021 roku bazuje na dużej dawce humoru, który będziemy doświadczać, wcielając się w emeryta żyjącego w niedalekiej przyszłości, eksplorującego otwarty świat zgrabnie zaprojektowany przez producentów z DoubleMoose Games. To dzieło możemy rozgrywać w trybie jednoosobowym lub wieloosobowym.

"Paradigm" do odebrania za darmo od: 28 kwietnia (czwartek) - godzina 17:00

Druga gra, którą za darmo odbierzecie w serwisie Epic Games od 28 kwietnia to "Paradigm" - jednoosobowa surrealistyczna przygodówka wydana na rynek w 2017 roku. Akcja osadzona jest w postapokaliptycznym kraju położonym w Europie Wschodniej o nazwie "Krusz".

Tytuł ten w dużej mierze czerpie z takich produkcji jak "Monkey Island" czy "Space Quest". "Paradigm" ma za sobą udaną zbiórkę crowdfundingową. Autor gry zebrał na portalu Kickstarter ponad 36 tysięcy dolarów australijskich (ok. 26 tys. dolarów amerykańskich) na produkcję swojego dzieła.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Epic Games Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy