Epic Games Store: Kolejna gra do pobrania za darmo w sklepie

​Szał rozdawnictwa nadal trwa. Do 30 grudnia, codziennie o godzinie 17:00 w popularnym sklepie Epic Games Store możecie dodawać do swoich bibliotek kolejne gamingowe produkcje. W środę, na platformie pojawił się kolejny tytuł: "Mutant Year Zero: Road to Eden".

"Mutant Year Zero: Road to Eden" do pobrania za darmo od: 22 grudnia (środa) - godzina 17:00.

Jeśli byliście fanami gier z serii XCOM, to "Mutanci" mogą przypaść Wam do gustu. To taktyczna i przygodowa gra, która zaprojektowana została przez skład odpowiedzialny między innymi za kultowego Hitmana oraz PAYDAY.

To dzieło, w którym gracz zmuszony będzie do eksploracji mapy, sterując grupą mutantów, którzy przemieszczają się po zakamarkach postapokaliptycznego świata, by finalnie odnaleźć upragniony Eden. Ludzkość zniszczona została przez kataklizmy, pandemie, wojnę nuklearną i zmiany klimatu.

Reklama

Mechanika gry oparta jest na umiejętnym przemieszczaniu się, skradaniu, rozglądaniu i planowaniu swoich kolejnych ruchów, tak by płynnie przemierzać kolejne lokacje i wchodzić niepostrzeżenie do wrogich baz, by zaskoczyć rywali niespodziewanym atakiem.

Tytuł powstał w grudniu 2018 roku i od samego początku zgarnął sporą rzeszę entuzjastów. W serwisie Metacritic, "Mutant Year Zero: Road to Eden" otrzymało bardzo dobre noty. Średnia krytyków wyniosła 78/100, natomiast gracze ocenili to dzieło na 7,8/10 (przy 323 wszystkich recenzjach).

Spieszcie się, bo grę możecie dodać do biblioteki tylko do 23 grudnia (godz. 17:00).

Epic Games - udostępnione gry do tej pory:

  • 16 grudnia - Shenmue III
  • 17 grudnia - Neon Abyss
  • 18 grudnia - Remnant: From the Ashes
  • 19 grudnia - Zaginięcie Ethana Cartera
  • 20 grudnia - Loop Hero
  • 21 grudnia - Second ExtinctionINTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy