Epic Games Store: Kolejna gra do odebrania za darmo w sklepie

​Jak co czwartek Epic Games raczy swoich użytkowników kolejnymi ciekawymi grami, umożliwiając ich pobranie całkowicie za darmo. Tym razem czas na podbój kosmosu z "Galactic Civilizations III", które na wspomnianej platformie będzie można odebrać już 13 stycznia.

Natomiast od 6 do 13 stycznia do swoich bibliotek dodawać możecie jeszcze "Gods Will Fall" - grę akcji w trybie jednoosobowym, której fabuła osadzona została w bajecznym świecie fantasy. Gracz wciela się w rolę wojownika i przemierzając świat nasycony wierzeniami celtyckimi, rozprawia się z hordami przepotężnych potworów, by podjąć finalną walkę z bogiem.

"Galactic Civilizations III" do pobrania za darmo od: 13 stycznia (czwartek) - godzina 17:00

Już od 13 stycznia (czwartek) Epic Games udostępni w swoim sklepie "Galactic Civilizations III". To ciekawa propozycja dla wszystkich miłośników kosmicznych gier strategicznych. Dzieło stanowi trzecią odsłonę popularnego gatunku "4X" (explore, expand, exploit, exterminate) i jest sequelem wydanego w 2006 roku "Galactic Civilizations II: Dread Lords".

Reklama

Gra udostępniana przez popularną platformę powstała w 2015 z inicjatywy studia Stardock Corporation. Tytuł powinien przypaść do gustu wszystkim miłośnikom tematyki kosmosu i galaktyki oraz tym, którzy lubują się w turowych strategiach. Warto podkreślić, że w grze funkcjonuje tryb wieloosobowy, który istotnie może urozmaicić całą - i tak dosyć złożoną rozgrywkę.

Konwencja "Galactic Civilizations III" polega w dużej mierze na rozbudowie swojego kosmicznego imperium, wykorzystując między innymi zdolności dyplomatyczne, a także podboje. Gra otrzymała bardzo wysokie noty. W serwisie Metacritic, średnia ocen krytyków wyniosła 81/100, natomiast użytkownicy przyznali notę 7.0/10 (na blisko 250 recenzji).

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy