Epic Games Store: Jaki następny tytuł dostępny za darmo?

​Kolejny czwartek z Epic Games zapowiada się wybornie. Już od 3 lutego (od godziny 17:00) w popularnym sklepie będzie można odebrać kolejną darmową produkcję. Będzie nią "Yooka-Laylee i Niemożliwe Legowisko", czyli zręcznościowa gra platformowa utrzymana w bajkowym świecie.

Natomiast od 27 stycznia do 3 lutego na platformie Epic dodawać do swoich bibliotek możecie jeszcze "DAEMON X MACHINA" - dzieło osadzone w klimacie futurystycznym, w którym przychodzi obcować w świecie pełnym postapokaliptycznych maszyn i gigantycznych robotów. W trakcie rozgrywki gracz przejmuje stery nad jednym z mechów i uczestniczy w dynamicznych i emocjonujących starciach z innymi maszynami.

"Yooka-Laylee i Niemożliwe Legowisko" do pobrania za darmo od: 3 lutego (czwartek) - godzina 17:00

Yooka-Laylee i Niemożliwe Legowisko będziecie mogli natomiast pobierać za darmo już od 3 lutego. Tym razem popularny sklep Epic Games uraczy wszystkich miłośników zręcznościowych i platformowych tytułów. Dzieło stworzone zostało przez studio Playtonic Games w 2019 roku. Gra pojawiła się na platformach: PC, Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Reklama

Jest to druga odsłona cyklu klasycznej platformówki "Yooka-Laylee", która powstała dwa lata wcześniej.

W Niemożliwym Legowisku mamy po raz kolejny do czynienia z bajkową, kreskówkową wręcz konwencją wizualną i estetyczną. W odróżnieniu od pierwszej części, gracz obserwuje tutaj świat z perspektywy bocznej. Występują jednak poziomy w pełni trójwymiarowe. W dużej mierze rozgrywka opiera się na umiejętnym przemieszczaniu się po mapie, unikając przy tym wszelkich pułapek i przeciwności, które będą stawać na drodze.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Epic Games Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama