Epic Games: Sklep rozdaje pieniądze! Ile można dostać?

​Epic Games po raz kolejny zaskakuje. Na popularnej platformie co tydzień pojawia się kolejna, darmowa gra do pobrania. Teraz jednak, Epic pokusił się o krok do przodu i postanowił rozdać kupony o wartości 40 zł. Jak to zrobić? Wystarczy podać swój adres e-mail.

Pracownicy z Epic Games co rusz wymyślają kolejne pomysły, by przyciągnąć jeszcze większą rzeszę graczy na swoją platformę. Można powiedzieć, że w ich przypadku - czwartek stał się pewną tradycją, bowiem właśnie tego dnia tygodnia w aplikacji można pobrać kolejne, darmowe produkcje serwowane przez Epic.

Amerykańskie święto Halloween jest już niemal za rogiem, więc Epic Games postanowił przygotować coś specjalnego. Wystarczy zarejestrować swój adres e-mail do newslettera stworzonego przez Epic. Po maksymalnie 24 godzinach, na pocztę przyjdzie wiadomość zwrotna z zawartością... a ta jest całkiem przyjemna, bowiem użytkownik otrzyma kupon o wartości 40 zł do wykorzystania na platformie.

Reklama

Cała akcja potrwa od 15 października przez równy miesiąc. Warto się jednak spieszyć, bowiem wygenerowany kupon należy wykorzystać tylko do 15 listopada - w innym przypadku, najzwyczajniej w świecie - pieniądze przepadną. Temu wydarzeniu towarzyszy jeszcze jeden mały kruczek, który warto odnotować. By skorzystać z kuponu, trzeba dokonać zakupu o wartości minimalnej 14,99 dol., a ekwiwalent na Polskę wynosi 59,99 zł.

Patrząc jednak na fakt, że w ostatnim czasie pojawiło się całkiem sporo ciekawych propozycji jak np. Far Cry 6, Back 4 Blood czy Alan Wake Remastered - nikt nie powinien mieć problemu ze skorzystania z ciekawej promocji - a co ważniejsze - z wyrobienia się w przeznaczonym do tego czasie.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy