​Epic Games rozdaje kolejną grę za darmo. Produkcję odbierzecie już teraz!

Pokusić można się o stwierdzenie: nowy rok, stare Epic Games. Popularny sklep rozdaje wszystkim graczom kolejny prezent. Już teraz odbierzecie zupełnie bezpłatnie przygodową grę o tytule "Epistory: Typing Chronicles". Z kolei w przyszłym tygodniu z zapowiedzi wynika, że gracze otrzymają inną produkcję - "Adios".

Epistory: Typing Chronicles za darmo w Epic Games od 19 do 26 stycznia

Epistory: Typing Chronicles to klimatyczna przygodówka, w której przyjdzie nam wcielić się w muzę poruszającą się na gigantycznym lisie. Zaczynając grę, towarzyszy nam pusta strona. Naszym zadaniem jako muzy jest sukcesywne wypełnianie kolejnych stron tak, by pomóc pewnej literatce napisać książkę do samego końca.

Dzieło debiutowało na platformie PC w 2016 roku z inicjatywy studia Fishing Cactus. Ponad pięć lat później tytuł zagościł także na przenośnej konsoli Nintendo Switch. Sama rozgrywka opiera się na eksploracji baśniowego świata i fantastycznej krainy.

Reklama

W tej narracyjnej grze przygodowej na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim jeden aspekt - produkcję możemy przechodzić tylko i wyłącznie na klawiaturze, zaczynając od ruchów, przemieszczenia się, po walczenie i... pisanie. I to właśnie pisanie jest najistotniejszym nieodzownym elementem Epistory: Typing Chronicles, bowiem wszelkie rodzaje aktywności wykonamy poprzez wpisanie konkretnego słowa.

Tytuł od Fishing Cactus posiada ciekawą, kolorową grafikę, sprawiającą wrażenie, jakby całe środowisko i otoczenie stworzone zostało w konwencji Origami.

Z kolei Epic Games w przyszłym tygodniu (od 26 stycznia) zaserwuje wszystkim graczom kolejną darmową grę. Będzie nią Adios, pierwszoosobowy narracyjny przygodowy tytuł z dylematami moralnymi w roli głównej.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Epic Games | darmowe gry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama