Reklama

Epic Games: Neon Abyss za darmo do pobrania w sklepie

​Wielkie szaleństwo z Epic Games. Do końca grudnia bieżącego roku w popularnym sklepie udostępniane będą gry do pobrania całkowicie za darmo. Odkrywamy kolejne niewiadome.

Tytuły udostępniane za darmo w Epic Games Store to już tradycja. Do tej pory, nowe pozycje pojawiały się cyklicznie co czwartek w godzinach popołudniowych. Teraz jednak, od połowy grudnia - Epic będzie rozdawał gry każdego dnia. Oznacza to, że codziennie użytkownicy będą mogli dodać do swojej biblioteki kolejne ciekawe propozycje.

Pierwsza gra, która została opublikowana w Epic Games Store to Shenmue III. Dzieło powstało w listopadzie 2019 roku za sprawą studia Ys Net. Tytuł dostępny jest na PlayStation 4 oraz PC. Mogliście ją dodać do biblioteki 16 grudnia. 17 grudnia o godzinie 17:00 na platformie pojawiła się kolejna gra - Neon Abyss.

Reklama

To produkcja osadzona w klimacie roguelike. "Dzięki nieograniczonej liczbie synergii przedmiotów i unikalnemu systemu ewolucji lochów każda sesja gry jest inna, a każdy podjęty wybór wpływa na zmianę zasad" - czytamy w opisie.

Dzieło wydane zostało w ubiegłym roku przez Team17 - brytyjskiego developera, który na swoim koncie ma takie pozycje jak: kultową serię Worms, Alien Breed, Overcooked 1/2 oraz The Escapists 1/2.

Jeśli lubicie szalone, dynamiczne platformówki z zaawansowanymi możliwościami i funkcjami, w których odblokowywać możecie kolejne przedmioty, pomieszczenia, bossów, zasady i zakończenia - to Neon Abyss jest skrojone idealnie pod Was!

Na platformie Steam, gra otrzymała w większości bardzo pozytywne recenzje (ponad 12 tys. wszystkich). Z kolei na Metacritic, ocena krytyków wyniosła 74/100, a użytkowników 6.3/10 na platformie PC.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama