Epic Games: Kolejne nowości do pobrania za darmo pod koniec listopada

​Epic Games ujawnił kolejną grę i dodatek, które w końcówce listopada zaserwuje nam do pobrania i korzystania - zupełnie za darmo. Przygotujcie miejsce na dyskach!

To już stało się niemal tradycją, że każdego tygodnia, co czwartek popularny sklep - Epic Games Store przygotowuje i udostępnia dla swoich użytkowników gry i dodatki, które można pobierać na tej platformie zupełnie za darmo. Wystarczy się jedynie pospieszyć.

Jeszcze tylko do 25 listopada (do godz. 17:00) w sklepie można pobrać trzy unikalne gry: Guild of Dungeoneering, KID A MNESIA EXHIBITION oraz Never Alone (Kisima Ingitchuna). Krótki ich opis zawarliśmy we wcześniejszym artykule.

Reklama

Natomiast od 25 listopada w ramach tzw. Epickiej Paczki otrzymamy 1090 specjalnych gemów do wykorzystania w Antstream. Jest to działająca w chmurze platforma, zawierająca zbiór ponad 1000 klasycznych tytułów arkadowych w klimacie retro. Antstream udostępnia również szereg wyzwań, możliwość mierzenia się z innymi użytkownikami na zasadach rywalizacyjnych. Wszystko to dopełnione jest turniejami, w których możemy stawać w szranki z innymi i walczyć o rozmaite nagrody. Gemy wykorzystamy natomiast w grach, wyzwaniach i wspomnianych turniejach.

Kolejna produkcja, która zadebiutuje na platformie Epic Games i będzie do pobrania za darmo powinna uraczyć wszystkich tych, którym bliska jest tematyka myśliwska. theHunter: Call of the Wild to symulator, który przenosi gracza do realistycznego i otwartego świata, w którym oprawa graficzna i detale stoją na pierwszym miejscu. Produkcja powstała ponad 4 lata temu, za sprawą studia Expansive Worlds i jest obecnie jedną z lepszych propozycji, jeśli chodzi o zanurzenie się w świat tropiciela i łowcy zwierząt.

Epic Pack (1090 Gemów do Antstream) - za darmo do skorzystania od 25 listopada (godz. 17:00) do 2 grudnia. theHunter: Call of the Wild - za darmo do pobrania od 25 listopada (godz. 17:00) do 2 grudnia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Epic Games Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama