Reklama

Epic Games: Kolejne darmowe gry do pobrania w sklepie

​Epic Games przyzwyczaił swoich użytkowników do rozdawnictwa kolejnych gier - zupełnie za darmo. Gracze od 28 października do 4 listopada mogą za darmo pobrać DARQ: Complete Edition. Od 4 listopada szykujcie się natomiast na eksplorację nowej planety w Aven Colony.

Jak co czwartek, Epic Games nie zawodzi z rytuałem serwowania kolejnych darmowych gier. 28 października w sklepie można pobrać DARQ: Complete Edition. Prawdopodobnie jest to ostatnia produkcja z pogranicza horroru, która ma wpasować i przygotować graczy do klimatu Halloween.

DARQ traktuje o przygodach chłopca o imieniu Lloyd, który uwięziony jest wewnątrz własnego koszmaru. W tym psychologicznym horrorze, musimy nauczyć się stawiać czoła rzeczywistości nasyconej niebezpieczeństwami, które sukcesywnie na nas spadają. Gra nie zawiera aspektów związanych z przemocą i brutalnością, ale sama konwencja oparta jest na budowaniu napięcia i tematyce upiorów oraz potworów.

Reklama

W DARQ będziemy rozwiązywać łamigłówki na zasadzie poznawania kolejnych przygód. Unikalna oprawa graficzna pozwoli graczowi głębiej zapoznać się z mrocznym światem zawartym w znaczeniu każdego snu. Warto dodać, że za dźwięk odpowiada Bjorn Jacobsen - sound designer z Hitmana i Cyberpunka 2077.

Natomiast 4 listopada dokładnie o godzinie 16:00 polskiego czasu, w sklepie Epic Games pojawi się Aven Colony - dzieło stworzone przez Team17, studio odpowiedzialne między innymi za kultową serię gier "Wormsy".

W grze będziemy eksplorować nową, nieodkrytą dotąd planetę - bardzo odległa od ziemi, która pokryta jest dzikością: tundrami, pustynią i puszczami. Aven jest swoistym symulatorem, bazującym na elementach strategii z rozwojem cywilizacji.

  • DARQ: Complete Edition. Do pobrania za darmo od 28 października do 4 listopada
  • Aven Colony. Do pobrania za darmo od 4 listopada (godzina 16:00) do 11 listopada

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy