Epic Games: Kolejna darmowa gra do pobrania

​Co prawda grudniowy festiwal rozdawania gier z Epic Games dobiegł końca, ale popularny sklep nie zamierza się zatrzymywać. Już w czwartek (6 stycznia) użytkownicy otrzymają kolejny tytuł do pobrania zupełnie za darmo.

Epic Games bardzo mocno przypieczętował końcówkę minionego roku. Od połowy grudnia do końca tego miesiąca w sklepie rozdawano codziennie nową grę. Cała kampania rozdawnictwa zwieńczona została udostępnieniem całkowicie za darmo Trylogii w skład której wchodziły:

  • Tomb Raider: Definitive Edition
  • Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration
  • Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition

Jeszcze tylko do 6 stycznia, do godziny 17:00 gracze mogą dodawać do swoich bibliotek powyższe propozycje.

"Gods Will Fall" do pobrania za darmo od: 6 stycznia (czwartek) - godzina 17:00

Natomiast od tego dnia Epic Games udostępni za darmo "Gods Will Fall" - ciekawą, jednoosobową grę akcji, która osadzona została w świecie fantasy. Dzieło wydane zostało w styczniu 2021 roku na platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Reklama

Gracz musi wcielić się w wojownika, który kroczy po świecie wypełnionym wierzeniami celtyckimi. Jak sugeruje sam tytuł gry, katorżnicze rządy okrutnych bogów będą musiały upaść, a dokonamy tego tylko dzięki walce. Tak więc w "Gods Will Fall" będziemy mierzyć się z hordami przeróżnych potworów, które w każdej lokacji doprowadzą nas do finałowego boga.

W produkcji mamy do czynienia z perspektywą i widokiem z lotu ptaka. Gra utrzymana jest w niezwykle kolorowej scenerii, a wszystko to podsycone jest bajkową grafiką.

"Gods Will Fall" pobierzemy do 13 stycznia. Wówczas wtedy na platformie Epic Games najprawdopodobniej pojawi się kolejny tytuł, udostępniony użytkownikom za darmo.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gods Will Fall

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy