Epic Game Store: Kolejne darmowe gry do wzięcia

​Sklep Epic Games Store znów częstuje nas darmówkami, ale to jest ostatnie słowo. Dostaliśmy potwierdzenie, że ostatnia z bezpłatnych gier w październiku będzie... straszna. W sam raz na Halloween. Bu!

Sklep Epic Games Store świętuje Halloween i organizuje z tej okazji specjalną wyprzedaż oraz oferuje kolejne darmowe gry. W ciągu ostatnich kilku tygodni października Epic Games Store rozdawało gry z dreszczykiem, które idealne wpasowują się w klimat Halloween. Użytkownicy sklepu mają jeszcze tydzień na dodanie do swojej kolekcji gry Among the Sleep, a już teraz wiadomo, co otrzymamy w kolejnym tygodniu.

Ostatnim oferowanym tytułem października 2021 r. będzie DARQ: Complete Edition. W DARQ gracze wcielają się w Lloyda, który jest uwięziony koszmarnym śnie. Gra jest klasycznym horrorem psychologicznym, w którym gracze muszą zmierzyć się z potwornościami czyhającymi w umyśle Lloyda. Styl graficzny od razu przywodzi na myśl animacje Tima Burtona, a niepokojąca muzyka sprawia, że tytuł idealnie nadaje się na długi Halloweenowy wieczór. Jeśli tylko starczy wam odwagi!

Reklama

Skupmy się jednak na Among the Sleep: Enhanced Edition. Jest to jedna z niewielu gier, która pozwala wcielić się w... małe dziecko. Przerażający świat obserwujemy z perspektywy pierwszej - całkiem bezbronnej - osoby. W ciele malucha będziemy zwiedzać wszystkie najciemniejsze zakamarki domu i bać się... no właśnie, swojej własnej wyobraźni?

Among the Sleep dostępne jest w dniach 21 października - 28 października, DARQ czekał będzie na was od 28 października do 4 listopada. Wcześniej w październiku Epic również rozdawał grę z motywami horroru. Stubbs the Zombie, mimo że nie stara się gracza przestraszyć, to jednak z gatunkiem ma wiele wspólnego. Choćby tytułowego bohatera, który jest zombiakiem.

Ciekawi jesteśmy, jakie tytuły Epic zaoferuje jako następne. Zbliżają się Święta, więc powoli powinniśmy otrzymywać gry rozgrywające się w zimie lub rodzinne tytuły, w które można zagrać z najmłodszymi. Zobaczymy!

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy