Reklama

Enter The Gungeon trafi na Nintendo Switch w Europie 18 grudnia

Gra Enter the Gungeon stworzona przez Dodge Roll Games i wydana pod flagą Devolver Digital jest już dostępna na konsole Nintendo Switch w Ameryce Północnej i Południowej, w Europie gra będzie miała swoją premierę już 18 grudnia, a 21 grudnia - w Japonii.

Enter the Gungeon trafiło na konsole PlayStation 4 oraz pecety w zeszłym roku, a na początku 2017 roku poszerzyło swój arsenał także o Xbox One. Gra sprzedała się już w ponad 1.2 milionach egzemplarzy. Wersja na Nintendo Switch powstała we współpracy z 22nd Century Toys, dzięki czemu będzie mogła w pełni korzystać z wyjątkowych możliwości nowej konsoli jak chociażby lokalna kooperacja, w której każdy z graczy używa jednego z kontrolerów Joy-Con.

Dzielni gracze będą mogli uzbroić się po zęby setkami unikalnych broni, aby stawić czoła hordom żądnych krwi pocisków strzelających z rewolwerów. Ręcznie tworzone przestrzenie są łączone w proceduralnie tworzone lochy, dzięki czemu za każdym razem gracze będą za każdym razem przeżywali zupełnie nowe przygody, w których czekają na nich nowe bronie, sekrety i sojusznicy. Można też spotkać NPC-a, który do złudzenia przypomina Linka, ale lepiej za dużo o tym nie mówić, żeby prawnicy się nie zainteresowali.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama