Enter The Gungeon otwiera wrota i świętuje swoją premierę

​Mistrzowie Lochu Giwer ze studia developerskiego Dodge Roll oraz ich przyjaciele i wydawcy z Devolver Digital, załadowali właśnie magazynki i przygotowali się na dynamiczną strzelaninę w Enter the Gungeon. Gra świętuje dziś swoją premierę na PC oraz PlayStation 4.

Enter the Gungeon to gra gatunku dungeon crawler połączona z ostrą strzelanką. Bohaterami gry jest banda wyrzutków czekających na okazję do postrzelania, zwinięcia łupów i zdobycia znajdującego się w Lochu Giwer legendarnego skarbu: pistoletu, który potrafi zabić przeszłość. Klasyczne salwy pocisków, laserów czy kul armatnich, a także nadspodziewanie skuteczna broń strzelająca tęczą, rybami, piankowymi strzałkami czy pszczołami - to jedynie część arsenału oferowana graczom w starciu z kultem broniumarłych.

"Jeżeli strzelanie do pocisków, które zostały wystrzelone w Ciebie, tylko dlatego, że strzeliłeś pierwszy w gościa po to, żeby do Ciebie nie strzelił, nie sprawia, że czujesz ekscytację, to nie wiem co powiedzieć" mówi CFO Devolver Digital, Fork Parker.

Dzięki trybowi kooperacji oraz prawie 400 unikalnym broniom i reliktom, Enter the Gungeon zapewnia niesamowite przeżycia w starannie zaprojektowanych pomieszczeniach elegancko połączonych z generowanym proceduralnie labiryntem. Wszystko po to, by nawet najlepsi Giwerownicy uważnie patrzyli pod nogi...

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy