Endzone: A World Apart - Prosperity - nowy dodatek w październiku

Assemble Entertainment i Gentlymad Studios ogłosili datę wydania dodatku Prosperity do gry Endzone - A World Apart na 21 października 2021 na platformach Steam i GOG. Na tym jednak wieści się nie kończą, gdyż właśnie ukazał się nowy gameplayowy zwiastun ukazujący nowe elementy rozgrywki, które są zawarte w rozszerzeniu.

Dodatek Prosperity ukróci klepanie post-apokaliptycznej biedy i sprawi, że na mieszkańców pustkowi będzie skapywał dobrobyt, a to dzięki ogromowi nowych materiałów, budynków, wyzwań i nowych przygód. Poprzednie pokolenia osadników musiały zaharowywać się, aby wiązać koniec z końcem w świecie, który spisał ich na straty. Natomiast ta nowa generacja ocalałych zyskała właśnie szansę, aby wreszcie móc zacząć cieszyć się życiem.

Po udanym debiucie na Steam i GOG, gdzie gra Endzone sprzedała się w ponad 350 tys. egzemplarzy i zyskała 3 800 pozytywnych recenzji na Steam, deweloperzy rozpoczęli pracę nad nowym rozszerzeniem. Pobudzeni sukcesem twórcy chcieli tchnąć w ten bezkompromisowy świat Endzone szczyptę nadziei i pozytywności. Koloniści mogą teraz stawiać graczowi żądania, przez co samo zarządzanie osadą zyskuje na realizmie i głębi. Nie chodzi jedynie o wybudowanie funkcjonalnej kolonii, ale przede wszystkim spełnianie zachcianek nowego pokolenia osadników. Nie wystarczy im już jedynie dach nad głową i kawałek chleba.

Reklama

To jednak nie tak, że kwaśne deszcze, gwałtowne burze piaskowe czy nieustanne promieniowanie sobie przeminą, a szabrownicy nagle odpuszczą. Koloniści też od czasu do czasu zasługują na drobny chillout. Rozszerzenie Prosperity wprowadza takie luksusowe dobra, jak mydło, piwo, ciasto i kawę wraz z nowymi zasobami w postaci piasku, betonu, metalu i cementu, dzięki którym można skonstruować całe mnóstwo dodatkowych budowli.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy