Reklama

Endzone - A World Apart: Prosperity - dodatek już dostępny na Steam

Endzone - A World Apart: Prosperity zadebiutował na Steam i GOG, a wraz z nim nowy zwiastun do dodatku do tego postapokaliptycznego city buildera. Ludzkość, która do tej pory musiała borykać się z kwaśnymi deszczami i burzami piaskowymi wreszcie może odkryć uroki takich dobrodziejstw, jak... mydło.

Gra Endzone - A World Apart, które do tej pory sprzedała się w nakładzie 350 tys egzemplarzy (Steam, GOG) i doczekała się ponad 4 000 pozytywnych recenzji na Steam, otrzymała właśnie wyczekiwany dodatek. 150 lat po nuklearnej katastrofie, skrywająca się w bunkrach ludzkość wychodzi na powierzchnię i stara się odbudować to, co zostało z planety. Ciężka praca z czasem prowadzi do tego, że ocaleni wreszcie mogą pozwolić sobie na względne luksusy, takie jak piwo, kawa, ciasta i mydło.

Nie oznacza to jednak, że dotychczasowe zagrożenia wyparowały. Rozgrywka w tym postapokaliptycznym city builderze nie opiera się teraz jedynie na przetrwaniu, ale również na spełnianiu potrzeb, a nawet wręcz już zachcianek mieszkańców. Gracze będą rozbudowywali osady i planowali ważne strategiczne decyzje dotyczące społeczności.

Reklama

Nowe zasoby, takie jak piasek, cement, metal i beton pozwolą budować znacznie bardziej złożone konstrukcje niż dotychczas. Dzięki nim można lepiej chronić społeczeństwo przed promieniowaniem, nieprzyjaznymi warunkami atmosferycznymi i atakami szabrowników. A gdy uda się już zażegnać niebezpieczeństwa, mieszkańcy osady będą mogli zrelaksować się i wypić filiżankę kawy.

Dodatek "Prosperity" do Endzone - A World Apart jest od dziś dostępny na Steam i GOG w cenie 35,99 zł. Bazowa wersja gry kosztuje 109,99 zł. Istnieje także edycja "Save The World", która dokłada ścieżkę dźwiękową do pobrania, a każdy zakup gry w tej wersji finansuje posadzenie jednego drzewa przez organizację One Tree Planted, którą wspiera Assemble Entertainment. Do tej pory posadzono 50 tysięcy drzew w wyniku tego partnerstwa.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje