Reklama

Endzone - A World Apart: Nowa aktualizacja wprowadza mechaniki handlu

​Assemble Entertainment, ogłosił, że najnowsza aktualizacja do postapokaliptycznego Endzone - A World Apart jest już dostępna w serwisie Steam. Aktualizacja daje ocalałym nowe sposoby przetrwania: zdolność do handlu, wymiany, a nawet zdobycia wyższego wykształcenia.

Po 150 latach życia pod ziemią w kryptach nazywanych strefami końcowymi, wyjście na powierzchnię Ziemi jest powiewem świeżości. Gracze muszą wykorzystać umiejętności przywódcze, zarządzać zasobami, a także sięgać do innych rozwiązań, aby ożywić to, co pozostało z ludzkości w świecie skażonym promieniowaniem. Mężczyźni, kobiety i dzieci potrzebują ochrony i narzędzi niezbędnych do przetrwania. Największym problemem jest niewiedza; nigdy nie wiadomo, co przyniesie nowy dzień, zwłaszcza na zapomnianej planecie, którą zamieszkują.

Reklama

Gracze mogą od teraz wykorzystać Stoiska Handlowe, gdzie będzie odbywał się obrót towarami, a uczestniczyć w nim będą także inni handlarze. Chciwi nie zajdą jednak daleko, ponieważ kupcy zapamiętają próby nieuczciwego handlu, a reputacja gracza zostanie na zawsze splamiona. Zawieraj umowy i myśl strategicznie - handlarze często będą oferować cenniejsze i rzadsze towary osobom o nieskazitelnej reputacji.

Zwykło się mówić, że dzieci są przyszłością narodu. Nawet w trakcie apokalipsy prawidłowa edukacja ma ogromne znaczenie. Osadnicy mogą wysłać swoje potomstwo do jednej z dwóch szkół: Zaawansowanej, która ma w swoim programie nauczania wiele przedmiotów, oraz Standardowej, skupiającej się tylko na jednych zajęciach, co daje powolny postęp w nauce.

Jesteście ciekawi, jak nowa zawartość prezentuje się w praktyce? Dołączcie do Kaia, jednego z twórców gry Endzone - A World Apart, już w piątek, 30 października o 15:00 czasu polskiego  i zapoznajcie się z najnowszą aktualizacją! Transmisja odbędzie się na oficjalnym kanale Assemble Entertainment na Twitchu.

Stworzone przez Gentlymad Studios i wydany przez Assemble Entertainment, Endzone - A World Apart jest już dostępne na Steam w trybie Wczesnego Dostępu. Dodatkowo, Assemble Entertainment połączyło siły z organizacją charytatywną One Tree Planted, która posadzi jedno drzewo za każdą sprzedaną kopię Endzone ze specjalnej edycji Save the World. Co więcej - gracze, którzy zakupią pakiet Save the World otrzymają darmową kopię znakomitej ścieżki dźwiękowej z gry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy