Reklama

Elon Musk zdradza swój build w Elden Ring

​Okazuje się, że fanem Elden Ring jest także miliarder Elon Musk. Ostatnio pochwalił się, jakiego buildu używa w trakcie gry.

Miliarder Elon Musk nigdy nie ukrywał swojej miłości do gier wideo - budzi to nawet sporo kontrowersji, gdyż zapragnął umieścić konsolę do grania w Tesli. Musk chwalił już publicznie Overwatch Blizzarda, a teraz wspomina o tym, że gra w Elden Ring od FromSoftware.

Build Elona Muska określany jest mianem "easy mode"

Musk został zapytany o to, jakiego buildu używa, po tym, gdy skomentował jeden z tweetów History Defined. Miliarder stwierdził, że znajdujące się na fotografii Drzewo życia w Pałacu Hishama, kojarzy mu się z Elden Ring. W odpowiedzi na pytanie jednego z użytkowników Twittera Elon Musk napisał:

Reklama

Build, o którym wspomina Musk w swoim tweecie, jest bardzo popularny i często nazywany "easy mode". Gra magiem nie nastręcza aż takich trudności, jak wojownikiem i po tę postać często sięgają początkujący, którzy z serią Dark Souls nie mieli wcześniej do czynienia, lub nie poddawali się z uwagi na zbyt duży poziom trudności. Z drugiej strony, gra magiem jest także dużo bardziej widowiskowa i urozmaicona.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy