Reklama

Elon Musk drwi z Cyberpunka 2077

​Elon Musk udostępnił mema, który wyśmiewa pewien błąd obecny w grze Cyberpunk 2077. Popularny milioner był jedną z osób, które czekały na najnowszą produkcję CD Projekt RED.

Emocje związane z premierą Cyberpunka 2077 jeszcze nie opadły, zaś sama gra CD Projekt RED zbiera mieszane opinie, choć te negatywne dotyczą w znacznej mierze wersji na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One, na których tytuł sprawia najwięcej problemów.

Jedną z osób czekających na nadejście CP był Elon Musk, czyli popularny przedsiębiorca i filantrop pełniący funkcję dyrektora generalnego SpaceX. Marzący o podboju Marsa celebryta opublikował na Twitterze wpis z memem drwiącym z projektu polskiego studia.

Wytyka on Redom pewien błąd występujący w grze, który wiąże się z genitaliami męskiej wersji V i polega na tym, że w nieoczekiwanych sytuacjach wypadają one poza spodnie, co wygląda jakby główny bohater miał rozpięty rozporek. Sam obrazek ukazuje Michaela Scotta z serialu "The Office", który trzyma palec w rozporku.

Reklama

Musk odniósł się zarazem do wpisu deweloperów przepraszających za zaistniałe zamieszanie i masę glitchy. Dodał on tam komentarz jednego z graczy czującego rozczarowanie, a także pustkę po zagraniu w Cyberpunka 2077. Czy sam Musk zagrał chociaż trochę w CP?

W odpowiedzi kierowanej do jednego z internautów przyznał, że tak i jego zdaniem produkcja wydaje się niezła z kolei klasę postaci, jaką wybrał miliarder to Nomad (dziwne, że przedstawiciel korporacji).

Przyznał też, że tytuł rozpędza się dość powoli, ale wraz z biegiem czasu akcja przyspiesza. Cóż pozostaje mieć nadzieję, że Redzi dzięki kolejnym aktualizacjom poprawią grę do tego stopnia, że w przypadku wydań na PS4/XOne będzie w pełni grywalna.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje