Elex: Nowy gameplay i wywiad

Do premiery niecałe 2 miesiące. Twórcy aby umilić graczom czas oczekiwania, wypuścili kolejny gameplay wzbogacony w komentarz jednego z twórców.

Za Elex odpowiada studio Piranha Bytes, znane każdemu miłośnikowi gier cRPG w Polsce. Niemiecka firma jest odpowiedzialna za stworzenie serii Gothic, która może poszczycić się mianem kultowej. Studio specjalizuje się w produckji gier fabularnych z trzecioosobową perspektywą. Oprócz cyklu o Bezimiennym, Piranha Bytes ma na swoim koncie inną, cieszącą się sporym zainteresowaniem serię RPG, opowiadającą o... innym Bezimiennym! Tak, mowa tu o popularnym Risenie, którego ujrzeliśmy trzy części.

Na najnowszym, udostępnionym zapisie z rozgrywki, twórcy pokazują mechanikę walki z kreaturami i ludźmi oraz bawią się plecakiem odrzutowym, przy okazji zwiedzając wiele lokacji. To wszystko jest wzbogacone o komentarz jednego z twórców. Jeżeli zawsze byłeś ciekawy jak to jest podróżować przy użyciu plecaka odrzutowego, trzymając w jednej ręce miecz a w drugiej tarczę, to teraz masz okazję się przekonać.

Reklama

Elex wyjdzie 17 października i trafi na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Przewidziana jest także obecność polskiego dubbingu.


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama