Electronic Arts potwierdza - nowy Battlefield nosi nazwę Battlefield V

​Electronic Arts oficjalnie ujawniło tytuł tegorocznej odsłony cyklu Battlefield. Potwierdzono również termin pierwszej prezentacji gry.

We wpisie opublikowanym na oficjalnej stronie internetowej serii rozwijanej przez studio DICE poinformowano, że nową odsłonę ochrzczono mianem Battlefield V. Warto zaznaczyć, że taka nazwa przewijała się w nieoficjalnych doniesieniach na temat projektu.

Poza tym oznajmiono, że produkcja zostanie zaprezentowana w najbliższą środę, 23 maja, o godzinie 21:00 czasu polskiego. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w internecie za pośrednictwem profili cyklu w serwisach YouTube, Twitch i Mixer.

Na razie jednak nie ujawniono żadnych szczegółów na temat strzelanki. Stwierdzono jedynie, że "Battlefield już nigdy nie będzie taki sam", co może sugerować, że w kolejnej części twórcy wprowadzą istotne zmiany do mechanizmów rozgrywki.

Reklama

Nieoficjalne informacje - z których właśnie wynikało, że tytuł nazywa się Battlefield V - sugerowały, że akcję gry osadzono w okresie II wojny światowej. Inne doniesienia wskazywały też, że pojawi się trybem battle royale.

Prace nad wariantem rzekomo znajdują się na bardzo wczesnym etapie - podobno DICE ma na razie jedynie prototyp. W związku z tym nie wiadomo, czy studio zdąży z ukończeniem opcji przed premierą projektu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Battlefield V

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy