Elder Scrolls Online otrzyma nowe DLC - zobaczcie zwiastun

Twórcy Elder Scrolls Online ujawnili najnowsze DLC High Isle i zaprezentowali klimatyczne wideo ukazujące "Dziedzictwo Bretonów". Elder Scrolls Online zadebiutowało w 2014 i od tamtej pory cały czas wzbogacane jest o nowe rozszerzenia, rozgrywające się w krainach poszczególnych ras znanych z serii.

Dodatki pozwoliły graczom zwiedzić praktycznie na cały kontynent Tamriel, nawet tak egzotyczne miejsca, jak Elsweyr, czy uwielbiany przez wszystkich Morrowind. Tym razem trafimy do archipelagu, inspirowanego Morzem Śródziemnym i zamieszkałym przez Bretonów. Podobnie, jak do tej pory, twórcy przygotowali świetny, kinowy zwiastun.

Nowy setting akcji jest czymś zupełnie nowym dla całej serii. Do tej pory Elder Scrolls kojarzył się raczej (może z wyjątkiem Obliviona) z dość surowymi klimatami pustyń (Elsweyr), zimowych krajobrazów (Skyrim), czy wulkanicznych wysp (Morrowind). Śródziemnomorski klimat i zamaskowany zabójca - żeglarz, zaprezentowany na zwiastunie przywodzą na myśl skojarzenia z pirackimi przygodami. Nie to jednak będzie istotą dodatku. Delegaci z trzech głównych frakcji udadzą się na Archipelag Systres, by rozpocząć pokojowe rozmowy, których celem jest zakończenie trójstronnej wojny. Z zakonu, do którego należy zamaskowany zabójca, będą najprawdopodobniej wywodzić się główni przeciwnicy.

Reklama

W najnowszym dodatku do Elder Scrolls poznamy krainę Bretonów

W zeszłym roku The Elder Scrolls Online dodało towarzyszy, a wraz z rozdziałem High Isle pojawili się dwaj nowi. Pierwszym z nich jest Ember, Khajit, który dorastał na ulicy i "ma talent do magii" oraz Isabel, Bretonka z aspiracjami rycerskimi. Oprócz dwóch nowych towarzyszy Elder Scrolls Online dodaje nową grę karcianą Tales of Tribute, która ma własną fabułę. Gra karciana będzie zawierała zarówno tryby PvE, jak i PvP i skupi się na budowaniu zasobów. Gracze będą również mogli zdobywać nagrody w tym trybie, takie jak meble i kamienie transmutacyjne.

High Isle ma zostać wydany jeszcze w tym roku, ale największym wyzwaniem będzie wydanie go na wielu platformach jednocześnie. Jako pierwsze - 6 czerwca - DLC otrzymają PC, Mac i Stadia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Elder Scrolls Online
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy