Reklama

Elden Ring nie wcześniej niż za rok. Wyciekł nowy materiał z gry

​Kadokawa Corp, firma macierzysta FromSoftware, ujawniła, że jej ​​nadchodzące gry zostały opóźnione z powodu COVID-19. Obejmuje to oczywiście także Elden Ring, tytuł, na który chyba czekało najwięcej graczy.

Zgodnie z najnowszymi wynikami firmy za rok budżetowy 2021, Elden Ring nie zostanie wydany co najmniej do marca 2022 roku. Tak więc najwcześniej możemy spodziewać się jego debiutu na rynku w kwietniu 2022. To jednak najbardziej optymistyczna wersja i raczej należy spodziewać się, że premiera odbędzie jeszcze później.

Szczerze mówiąc, trudno to jednak uznać za zaskoczenie. W końcu twórcy oficjalnie nie zaprezentowali jeszcze nawet skrawka materiału z rozgrywki i po prezencji gry na E3 2019 słuch o niej zaginął.

Co prawda w marcu wyciekł zwiastun, który zawierał fragmenty rozgrywki, ale nie dość, że był marnej jakości, to jeszcze wciąż nie doczekaliśmy się jego prezentacji ze strony From Software, co sugeruje, że twórcy nie są gotowi, by pokazać swoje najnowsze dzieło światu.

Reklama

Jest jednak nadzieja, że wkrótce doczekamy się ujawnienia czegoś więcej, tak przynajmniej sugeruje wideo, które możecie zobaczyć poniżej. To nakręcono kamerą rejestrującą wyświetlacz i pokazuje zaledwie sześć sekund nagrania z silnika Elden Ring. Nie jest to zbyt wiele, ale zawsze coś.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy