Eksploracja grobowca w nowym materiale z Shadow of the Tomb Raider

​Na antenie zorganizowanej przez Sony transmisji z targów E3 twórcy Shadow of the Tomb Raider pokazali nowe fragmenty rozgrywki z gry.

Przedstawiona sekwencja przedstawia eksplorację jednego z grobowców. Bohaterka najpierw musi przedrzeć się przez zalany obszar - ujęcia podwodne i możliwość pływania jest jedną z nowości wprowadzanych przez autorów. Oczywiście nie Lara musi zmierzyć się z niebezpieczeństwami w formie groźnych ryb.

Po wydostaniu się z wody, dziewczyna musiała wspinać się po półkach skalnych, skakać między przepaściami oraz przemieszczać się pomiędzy zawieszonymi na linach platformami. Nie zabrakło też zagadek.

Kolejna odsłona cyklu jest zwieńczeniem trylogii opowiadającej o początkach kariery młodej panny Croft. Podopieczna stanie przed zadaniem powstrzymania apokalipsy Majów. Autorzy położą nacisk na skradanie i ciche eliminowanie wrogów.

Reklama

Shadow of the Tomb Raider ujrzy światło dzienne tuż po tegorocznych wakacjach - 14 września. Tego dnia produkcja pojawi się na trzech platformach sprzętowych - PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wspomniany gameplay można obejrzeć poniżej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Shadow of the Tomb Raider

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy