Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Ego Protocol - premiera na Steam

​Ego Protocol to gra logiczno-zręcznościowa, inspirowana kultowym polskim klasykiem ElectroBody z 1992 roku, która zajęła pierwsze miejsce w organizowanym na targach PGA 2014 w Poznaniu przez serwis 1ndieWorld konkursie The Jam 2014.

Zadaniem gracza jest takie manipulowanie otoczeniem, aby umożliwić bohaterowi dotarcie do celu, unikając przy tym czyhających po drodze niebezpieczeństw. Każda z plansz gry składa się z kilkunastu kwadratowych bloków, które na wzór klasycznych puzzli możemy przesuwać, torując naszej postaci drogę do końcowego teleportera.

Reklama

Oprócz bezpośredniego wpływu na otoczenie, w trakcie zabawy możemy wydawać bohaterowi proste polecenia, dzięki którym pokona on zastawione na niego pułapki czy upora się z przeciwnikami. Rozgrywka toczy się w dość szybkim tempie i wymaga od graczy nie lada zręczności oraz refleksu, tym bardziej, że do końcowego wyniku liczy się również czas, a poziom trudności kolejnych labiryntów jest coraz wyższy.

Pod względem oprawy Ego Protocol na komputerach PC okraszony został klasyczną dwuwymiarową ręcznie projektowaną grafiką, wykonaną w ograniczonej kolorystyce, przypominającej wspomniane ElectroBody.

Gra w wersji PC została znacznie rozbudowana w stosunku do wersji dla platform mobilnych - nowy świat gry, czyli łącznie 60 poziomów zapewniających wiele godzin niesamowicie wciągającej rozgrywki.

Ego Protocol dostępna na Steam już od dziś, 17 lutego 2016 - z tej okazji dla posiadaczy pudełkowej wersji gry kod aktywacyjny na Steam w prezencie. Wystarczy wysłać zdjęcie lub skan instrukcji gry Ego Protocol z kodem na adres ego@iqpublishing.pl.

Kartę gry w serwisie Steam znajdziecie pod tym adresem.

Dowiedz się więcej na temat: Ego Protocol

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje