Reklama

eFootball 2022: Zapowiadana aktualizacja przesunięta!

​Ciężki grunt i trudne początki spotkały niedoszłego pogromcę gier z serii FIFA. eFootball 2022 czyli Pro Evolution Soccer po rebrandingu doczekał się po premierze bardzo surowych ocen. Developerzy z Konami obiecywali, że jeszcze w październiku pojawią się aktualizacje, które naprawią istotne mankamenty. Update przełożony został jednak na listopad.

eFootball 2022 przeszedł do historii jako najgorzej oceniana gra na platformie Steam. Po kilku dniach od premiery, zaledwie 9 procent recenzji było pozytywnych. Niechlubny wynik przełożył się także na oceny w serwisie Metacritic.com, na którym to produkt od Konami uzyskał wstydliwą notę równą 1.0 na 67 wszystkich opinii.

Japońscy developerzy pierwotnie zapowiedzieli dużą łatkę sygnowaną numerem 0.9.1 na 28 października. Teraz wiemy, że aktualizacja pojawi się dopiero w listopadzie, ale bliższa data nie jest jeszcze określona.

Reklama

"Chcemy poinformować wszystkich użytkowników, że zdecydowaliśmy się na wprowadzenie aktualizacji 0.9.1 na początku listopada. Szczerze przepraszamy za opóźnienie. Mamy nadzieję, że dodatkowy czas pozwoli nam na zapewnienie lepszego doświadczenia dla wszystkich naszych użytkowników" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu Konami.

Twórcy mają popracować nad największymi problemami, które utrudniają w znaczący sposób rozgrywkę. Według opinii graczy, występuje sporo mankamentów z poruszaniem się obrońców na boisku. Nierzadko zdarza się także, że cut-scenki nie są wyświetlane prawidłowo. Do wad zaliczyć można jeszcze wygląd niektórych piłkarzy - zwłaszcza ich mimikę twarzy, która jest daleka od realizmu. Pozostaje mieć nadzieje, że wraz z kolejną aktualizacją - ilość błędów i problemów zacznie spadać.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy