Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Edycja mistrzowska FIFA 19 w przedsprzedaży

FIFA to tytuł, na który czekają każdego roku wszyscy fani serii. Nic zatem dziwnego, że preordery wyprzedają się na potęgę!

W tym roku możesz kupić Edycję Mistrzowską w przedsprzedaży, aby zapewnić sobie dostęp do gry już na 3 dni przed planowaną na 28 września premierą! Co więcej, przez 20 pierwszych tygodni otrzymywać będziesz jedną dużą, złotą paczkę FIFA Ultimate Team tygodniowo. Jesteś ciekaw, jacy piłkarze do Ciebie trafią? Tego nie wie nikt! Pewne jest jednak, że do dyspozycji otrzymasz też zawodnika z UEFA Champions League - możesz wybrać jednego z pięciu. Ich oceny mieszczą się w zakresie od 80 do 83. Do Twoich meczów w trybie Ultimate Team dołączą Cristiano Ronaldo i Neymar JR. Sam przyznasz, że to wsparcie, które zapewni awans! Do Twojej dyspozycji oddane zostaną również wykwintnie zaprojektowane stroje.

Reklama

Co nowego w FIFA 19?

Ciężko jest urozmaicać każdego roku grę sportową, ale EA Sports doskonale sobie z tym radzi! W najnowszym tytule tej legendarnej serii czeka na nas prawdziwa rewolucja. Przygotowano dla graczy dodatkową formę rozgrywki, w iście arcadowej odsłonie. Tryb Przetrwanie ma polegać na tym, że po każdym strzelonym golu zabrany zostanie jeden z zawodników. Oznacza to, że mecz wygrywa się dopiero, gdy wszyscy zawodnicy przeciwnika zejdą z boiska. Gracz będzie miał możliwość wyboru również innych zasad -  np. jeśli strzelisz gola spoza pola karnego, ten będzie zaliczony podwójnie. Możliwa będzie też rozgrywka... bez zasad. Brutalny faul? Bramka ze spalonego? Zapomnij o kartkach, na boisku nie będzie panował system kar. Najprawdopodobniej EA Sports postarało się też o nowe licencje lig, których do tej pory nie znaliśmy - dużo mówi się o lidze chińskiej.

Jedno jest pewne! Dzień premiery FIFA 19 to jedna z ważniejszych dat w świecie gamingu! A Ty możesz zagrać już 3 dni przed premierą - nie ma na co czekać!

FIFA 19 PC - sprawdź aktualną cenę gry

FIFA 19 PS4 - sprawdź aktualną cenę gry

FIFA 19 Xbox One - sprawdź aktualną cenę gry

FIFA 19 Switch - sprawdź aktualną cenę gry

FIFA 19 PS3 - sprawdź aktualną cenę gry

FIFA 19 Xbox 360 - sprawdź aktualną cenę gry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje