Eco Warrior Simulator: Zawalcz o dobro środowiska!

​Ziemia nie uratuje się sama! W nowej grze od Image Power wejdziesz w buty aktywisty, który próbuje zwrócić uwagę na problem zaniedbania naszej planety. Przekonaj innych do swoich racji, słowa zamień w czyny i walcz o środowisko, zanim będzie za późno.

Eko-rebelia

Nie stój bezczynnie - Twoja planeta Cię potrzebuje! Wielkie korporacje eksploatowały to środowisko wystarczająco długo i czas powiedzieć temu wszystkiemu: “dość"!

W Eco Warrior Simulator, nowej grze Image Power właśnie zapowiedzianej na PC, czeka Cię bardzo odpowiedzialne zadanie: musisz postawić się tym wszystkim grubym rybom i udowodnić społeczeństwu, ile szkodliwego zakłady przemysłowe wyrządzają Ziemi.

Szczegółowo zaplanuj swoje protesty, by wszyscy mogli usłyszeć Twój głos. Akcje przygotuj z wyprzedzeniem, aby nikt nie mógł Cię zaskoczyć i przeszkodzić Twoim działaniom. Zbierz odpowiednio dużo informacji na temat firmy, z którą będziesz walczył, upewnij się, że masz wystarczająco dowodów na ich działalność, zachęć innych do wsparcia Twojej sprawy.

Reklama

Do niektórych akcji będzie potrzebny Ci specjalny sprzęt. Nie raz przyjdzie Ci włamać się na teren ich fabryki w celu zdobyciu dowodów lub by dokonać sabotażu. Nie daj się złapać, w przeciwnym razie Twoje protesty mogą zostać prawnie powstrzymane, a Ty - aresztowany.

Zielono mi

Eco Warrior Simulator postawi gracza przed wieloma wyzwaniami związanymi z walką o czyste środowisko. Udało Ci się zebrać wystarczająco dużo dowodów, aby zdemaskować toksyczne działania firmy? W takim razie dobrze zastanów się nad tym, jak chcesz ogłosić tę informację światu. Zaplanuj, gdzie zawiesisz banery, na których ujawnisz przerażającą prawdę.

Upewnij się, że zakład nie wpadnie na Twój trop zbyt wcześnie i nie udaremni Twoich działań. W przeciwnym razie przygotuj się na sabotaż - dzięki temu odwrócisz ich uwagę od swoich przygotowań i zyskasz cenny czas na dodatkowe działania.

Poproś o wsparcie innych aktywistów. Twoje dowody na pewno przekonają ich do włączenia się w sprawę. Musisz odpowiednio zrównoważyć ilość uwagi, którą przyciągniesz swoją akcją. To ważne, by zauważyło Cię jak najwięcej ludzi, ale zbyt duży rozgłos może wywołać konflikt z prawem, nawet jeśli prowadzisz swoje działania w dobrej intencji.

Jeżeli przekroczysz pewną granicę, organy ścigania mogą Cię aresztować, a za kratami nie zdziałasz wiele. Nie daj się złapać, walcz do samego końca i bądź jedną z osób, które przyczynią się do polepszenia warunków na naszej planecie! Data premiery Eco Warrior Simulator zostanie wkrótce ogłoszona. Wydawcą gry jest Image Power i PlayWay.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Eco Warrior Simulator

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy