Reklama

Earthcore: Shattered Elements - wesprzyj polską grę na Kickstarterze!

Wrocławskie Tequila Games wystartowało właśnie z kampanią crowdfundingową, która ma na celu sfinansowanie gry Earthcore: Shattered Elements.

Warto sprawdzić i wesprzeć twórców, zwłaszcza że - jak sami mówią - takiej gry na rynku zwyczajnie brakuje. Earthcore: Shattered Elements to dynamiczna gra karciana szykowana z myślą o PC, Makach, iOS oraz Androidzie.

Charakteryzuje się typowymi elementami karcianek - kolekcjonowaniem oraz taktyczną rozgrywką - ale od innych przedstawicieli gatunkuo dróżnia się dynamiką. Jak mówi Łukasz Deszczułka, prezes Tequila Games, Earthcore: Shattered Elements pozbywa się niepotrzebnego balastu na rzecz szybkich pojedynków: "Unikalną cechą Earthcore jest fakt, że nawet w pięć minut można rozegrać pełną sesję, zarówno online jak i w singlu".

Reklama

Earthcore: Shattered Elements przedstawia znany wszystkim system trzech elementów utrzymanych w równowadze w stylu "kamień-nożyce-papier" - ogień silniejszy od roślin, rośliny od wody, woda od ognia. Indywidualne właściwości kart rozwinięte są jednak na tyle, że bez główkowania i taktyki ani rusz.

Gra zawierać będzie rozbudowany tryb fabularny oraz multiplayer online. Projekt wesprzeć możecie TUTAJ.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy