EA zapowiada next-genowe gry od DICE, BioWare i EA Motive

​Electronic Arts /AFP

​Electronic Arts, podobnie jak wielu innych wydawców, musiało przenieść tegoroczny pokaz swoich nowych gier do świata wirtualnego.

EA Play Live już za nami, pora więc przyjrzeć się nadchodzącym tytułom od tego giganta branży gamingowej i sprawdzić, czy wszystkie nasze prośby zostały wysłuchane. Już teraz możemy Wam zdradzić, że wydarzenie nie przyniosło zbyt wielu niespodzianek i deweloper skupił się na dobrze znanym wszystkim seriach. Tak jak się spodziewaliśmy, DICE pracuje nad nowym Battlefieldem, który będzie tak wypełniony żołnierzami jak nigdy wcześniej, a zespół ma się również skupić na bardzo realistycznych twarzach.

Criterion zaprezentował modele samochodów z nowego Need for Speed, które prezentują się naprawdę zachwycająco, a ekipa podkreśliła też, że czeka nas prawdziwy przełom, jeśli chodzi o czasy wczytywania, a raczej ich brak, a wszystko za sprawą dysków SSD w PlayStation 5 i Xbox Series X.

Reklama

Dowiedzieliśmy się też, że EA Motive pracuje nad tytułem TPP w dużym otwartym miejskim środowisku, w którym gracze będą mieli duży wpływ na otaczający ich świat.

BioWare pracować ma nad "mrocznym tytułem fantasy" i choć nie padła tu żadna nazwa, to można założyć z 99% pewnością, że chodzi o nowego Dragon Age’a, na którego fani czekają od lat, a już na pewno od czasu ujawnienia 2 lata temu - niestety wciąż brak tu jakichkolwiek konkretów, co sugeruje, że nasze czekanie wcale nie dobiega końca.

Powody do radości mają za to fani trików na deskorolkach, bo najpierw okazało się, że studio Vicarious Visions pracuje nad remasterem Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2, a teraz EA zapowiedziało również nową część gry Skate.

Niestety, nie dostaliśmy nic więcej poza zapowiedziami czy krótkimi zwiastunami, co sugeruje, że do premiery większości tych gier zostało jeszcze dużo czasu - spokojnie można założyć, że skoro nie ma żadnych materiałów z rozgrywki, to najwcześniejszy możliwy termin to przyszły rok i to raczej nie jego początek. Jest tu tylko jeden mały wyjątek, bo zgodnie z obietnicą dostaliśmy gameplay z Star Wars: Squadrons, które zadebiutuje już 2 października, ale to dlatego, że gra dedykowana jest jeszcze obecnej generacji i trafi na Xbox One, PlayStation 4 i PC (oferując pełną cross-platformową rywalizację).

Daniel Górecki - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Electronic Arts

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy