Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

EA wprowadza walutę premium do Battlefield V

​Electronic Arts zdecydowało, że od 4 kwietnia do sieciowej strzelanki Battlefield 5 została wprowadzona waluta Battlefield, którą można kupić za prawdziwe pieniądze. Dotychczas wydawca nie decydował się na taki krok, zapewne obawiając się nieuchronnych kontrowersji.

Jak starają się zapewnić twórcy, korzystanie z nowych transakcji cyfrowych jest całkowicie opcjonalne i ma wyłącznie pomóc w zaoszczędzeniu czasu w przypadku osób, które mają nieco mniej wolnego czasu na zabawę, lecz dysponują za to nieco zasobniejszym portfelem.

Reklama

Waluta Battlefield kupowana za prawdziwe pieniądze będzie od teraz dostępna obok standardowej kasie kompanii.

Aby kupić walutę, należy udać się do menu głównego Battlefield V i otwórzyć "Moją kompanię", "Uzbrojenie" lub jakąkolwiek ofertę, która pojawi się na ekranie gry. Następnie klikamy "Kup walutę Battlefield" i wybieramy jedną z opcji, by natychmiastowo zasilić swoje konto.

Co kupimy za nową walutę? Obecnie są to głównie standardowe skórki, ale także nowe, epickie przedmioty. Co więcej, waluta Battlefield pozwala na zakup przedmiotów kosmetycznych, które obecnie można otrzymać za kasę kompanii.

W planach są także nowości, jak elitarne zestawy, które pozwolą na grę wyjątkowymi żołnierzami. Każdy to oryginalna postać z własnym imieniem i historią. Elita posiada unikatowe zestawy przedmiotów kosmetycznych, nowe głosy, animacje najlepszej drużyny oraz zadania specjalne.

Późniejszą wiosną twórcy wprowadzą do gry także dwie metody oszczędzania czasu, które będzie można kupić za walutę Battlefield: odblokowanie poziomów i premie do PD.

Dowiedz się więcej na temat: Battlefield V

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje