EA Sports FC 24: Poznaliśmy statystyki karty słynnej legendy futbolu

Roberto Carlos w latach 90-tych ubiegłego wieku oraz w pierwszych latach nowego tysiąclecia był jedną z największych gwiazd futbolu na świecie. Brazylijczyk, który głównie zasłynął grą dla reprezentacji kraju oraz Realu Madryt, otrzymał kartę "ikony" w EA Sports FC 24. Teraz poznaliśmy jej dokładne parametry.

EA Sports FC 24 nadchodzi wielkimi krokami

EA Sports FC 24 nadchodzi wielkimi krokami. Już w najbliższy piątek abonenci usługi EA Play otrzymają dostęp do pełnej wersji piłkarskiej produkcji kanadyjskiego studia. Gra jest oczekiwana przez setki tysięcy graczy na całym świecie. EA Sports FC 24 będzie największą grą wideo o tematyce piłkarskiej w 2023 roku. Produkcja jest bezpośrednim spadkobiercą serii FIFA, więc ma od lat wielu zwolenników, choć teraz nosi inną nazwę (jest to wynik końca współpracy EA z organizacją FIFA).

Reklama

Tak naprawdę na kilka dni przed premierą, wiadomo już bardzo dużo o nowej grze, choć często z bardzo nieoficjalnych źródeł. Teraz na jednym z profili w serwisie x.com (dawniej Twitter) jeden z influencerów zajmujących się piłkarską grą od EA Sports poinformował o statystykach karty "ikony" jednego z najlepszych bocznych obrońców w historii - mowa o Roberto Carlosie. Jak dobry będzie słynny Brazylijczyk w nadchodzącej produkcji?

Poznaliśmy statystyki karty "ikony" Roberto Carlosa

Na karcie imponuje przede wszystkim tempo. Kanadyjczycy wycenili kartę aż na 91 punktów tempa, co jest jednym z najwyższych wyników w całej grze. Nie można się jednak dziwić tej statystyce. W rzeczywistości Roberto Carlos przed laty imponował dynamiką i szybkością. Piłkarze drużyn rywali mieli bardzo duże kłopoty, by wygrać pojedynek biegowy z obrońcą. Nieźle prezentują się także cechy defensywne oraz fizyczne - odpowiednio 85 oraz 86 punktów.

Wirtualny Carlos dysponuje w EA Sports FC 24 również niezłą jakością strzałów (83). Ogólna statystyka karty wyceniana jest na 90 punktów umiejętności.  Trudno jednak teraz jednoznacznie stwierdzić, czy karta "ikony" Roberto Carlosa będzie często gościła w składach FUT.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: EA Sports FC 24

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy