Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

EA planuje stworzyć remaster Need for Speed: Hot Pursuit

Wiele wskazuje na to, że niebawem otrzymamy remaster wydanego dziesięć lat temu Need for Speed: Hot Pursuit.

Rok temu Electronic Arts przyznało, że przygotowuje ekscytujące dla fanów remastery swoich popularnych serii i na liście spekulacji oczywiście nie mogło zabraknąć trylogii Mass Effect. Teraz jednak okazuje się, że EA może przygotowywać również odświeżoną edycję Need for Speed: Hot Pursuit.

Reklama

Źródłem tej rewelacji jest Jeff Grubb z VentureBeat, który w raporcie opartym na planach wydawcy skupił się wprawdzie na konsoli Nintendo Switch, ale wspomina również o remasterze gry wyścigowej z 2010 roku. Tytuł miałby trafić nie tylko na urządzenie Nintendo, ale także pozostałe platformy sprzętowe PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Na razie do tej informacji należy podchodzić z dystansem, lecz biorąc pod uwagę modę na przywracanie do życia niekoniecznie najlepiej zapamiętanych hitów sprzed lat, w tym założenia Electronic Arts na najbliższe lata, wcale nie bylibyśmy zdziwieni, gdyby remaster Hot Pursuit rzeczywiście istniał. Need for Speed: Hot Pursuit, który zadebiutował dziesięć lat temu jeszcze na poprzedniej generacji, spotkał się z całkiem pozytywnym odbiorem. Gra oferuje nie tylko nowe podejście do kultowych wyścigów z policją, ale oferuje kampanię fabularną.

Kierujemy w niej zarówno stróżem prawa, jak i uciekającym przed nim kierowcą. Co ważne, nie mamy tutaj do czynienia z ogromnie rozbudowanym single playerem, ponieważ autorzy podkreślili, że wolą skupić się na sednie marki, czyli wyścigach. Jeśli chodzi o plany Electronic Arts dotyczących Nintendo Switch, na rzeczonym urządzeniu ma ukazać się np. Apex Legends, FIFA 21, Plants vs. Zombies Battle for Neighborville oraz Burnout Paradise.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Need for Speed: Hot Pursuit

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje