Reklama

EA Access za darmo na Xboksie One

Posiadacze konsoli Microsoftu otrzymają tymczasowy, darmowy dostęp do usługi Electronic Arts.

Major Nelson poinformował na swoim blogu, że od 19 stycznia bieżącego roku, aż do 24 dnia tego samego miesiąca, posiadacze Xboksa One będą mogli korzystać w pełni za darmo z dobrodziejstw EA Access. Jedynym warunkiem będzie posiadanie konta Gold.

W tym czasie gracze będą mogli przetestować kilkanaście gier stworzonych i wydanych przez Elektroników. Do listy zaliczają się takie produkcje jak: Battlefield 4, Battlefield Hardline, Dragon Age: Inkwizycja, Titanfall, FIFA 15, EA Sports UFC, NHL 15, Plants Vs. Zombies Garden Warfare, Need for Speed Rivals, Peegle 2, NBA LIVE 15, FIFA 14 oraz Madden 14.

Reklama

Po upływie próbnego czasu otrzymamy możliwość wykupienia członkostwa na miesiąc (pięć dolarów) lub na cały rok (trzydzieści dolarów). Oczywiście jest to rozwiązanie opcjonalne, z usługi możemy w każdej chwili zrezygnować.

Przypominamy również, że EA Access pojawiło się już na komputerach osobistych. Niestety na tę chwilę dostęp do usługi mają jedynie Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania i Niemcy, ale istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że w najbliższym czasie reszta świata także będzie mogła cieszyć się możliwościami usługi.

Autor: Łukasz Morawski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje