Reklama

​E3 2023 ogłoszone. Poznaliśmy datę wydarzenia i inne informacje

Mało co rozgrzewa tak wszystkich graczy jak renomowane i prestiżowe targi branżowe E3 (Electronic Entertainment Expo). Wiemy już, że wydarzenie odbędzie się w przyszłym roku w tradycyjnym formacie. Poznaliśmy także datę przedsięwzięcia.

Warto wspomnieć, że tegoroczny E3 okazał się sporym niewypałem. Organizatorzy zrezygnowali z formy, którą raczyli wszystkich fanów przez wiele lat od roku 1995, kiedy to konwent odbył się po raz pierwszy w całej swojej bogatej historii.

Już kondycja E3 zachwiana została po raz pierwszy w 2020 roku, kiedy to dużo spustoszenia siała wówczas pandemia koronawirusa. Przedstawiciele zdecydowali się zrezygnować z pokazów właśnie z tego powodu. Od tej pory E3 cierpliwie czeka na ponowne ukazanie swojego blasku i udowodnienie, dlaczego dzierży/ło miano najlepszych targów branżowych związanych z grami.

Reklama

E3 powraca w 2023! Poznaliśmy datę i inne szczegóły

E3 odbędzie się w 2023 roku w formacie, który dał się poznać fanom przez wiele lat. Wydarzenie rozpocznie się dokładnie 13 czerwca i potrwa do 16 czerwca. Targi będą mieć miejsce w Los Angeles Convention Center (LAAC).

Tym razem przyszłoroczne E3 będzie się nieco różnić od swoich poprzedników. Pierwsze dwa dni imprezy dedykowane będą ekskluzywnie szeroko pojętej gałęzi biznesowej. To czas w pełni zarezerwowany dla przedstawicieli dużych firm związanych z gamingiem.

Na ostatnie dwa dni E3 otworzy się dla również dla konsumentów. Najprawdopodobniej wtedy nastąpi najwięcej hucznych ogłoszeń, poznamy daty premier ważnych produkcji i inne ciekawostki. Na tę chwilę organizatorzy nie uchylili rąbka tajemnicy odnośnie gości specjalnych czy uczestników wydarzenia.

Warto jeszcze wspomnieć, że w latach posuchy związanej z absencją prawdziwego wydarzenia E3, do głosu doszło Summer Game Fest z niepodrabialnym Geoffem Keigleyem. Tegoroczna edycja obejrzana została przez ponad 3,5 mln widzów w kulminacyjnym momencie. W przyszłym roku event również się odbędzie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy