Reklama

E3 2019: Konferencja Microsoftu - transmisja na żywo

​Tegoroczne targi E3 mogą okazać się wyjątkową edycją corocznej gali w branży gier. Z racji tego, że Sony postanowiło, po raz pierwszy w historii, zrezygnować z udziału, Microsoft ma szansę całkowicie zdominować jeden z najważniejszych eventów na świecie.

Czy wystąpienie giganta z Redmont okaże się kluczowym? Twórcy konsoli Xbox zrobili ogromny krok w ubiegłych roku, ogłaszając szereg przejęć deweloperów i potwierdzając, że następna konsola jest w fazie rozwoju.

Nadszedł czas, by firma wywiązała się z obietnic. Jakie ekscytujące nowości opracowuje Xbox Game Studios; czego możemy spodziewać się po następcy systemu Xbox One; jakie są plany Microsoftu dotyczące usługi strumieniowania gier - tego dowiemy się w sobotę, podczas wystąpienia.

Jeśli chodzi o tak zwane "pewniaki", to wydaje się, że bezpiecznie można prognozować, iż Microsoft przybliży nadchodzące produkcje, zapowiedziane na platformę Xbox One - Halo: Infinite, Gears of War 5 czy Battletoads. Możliwe, że pochwali się także nowościami z pozyskanych studiów deweloperskich, jak Ninja Theory czy Obsidian Entertainment.

Reklama

Zaledwie tydzień przez rozpoczęciem targów E3 Microsoft zamieścił tajemniczy post w serwisie Twitter.

Powyższa wiadomość tylko spotęgowała lawinę spekulacji na temat ujawnienia nowej konsoli na scenie podczasa tegorocznej prezentacji. Czy tak się stanie? Oglądajcie wideotransmisję na żywo prosto z konferencji na E3 zamieszczoną poniżej. Planowany start o godzinie 22:00:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy