Reklama

E3 2018: Twin Mirror nowym projektem twórców Life is Strange

​Podczas zorganizowanej przez Sony transmisji zapowiedziano Twin Mirror - następną produkcję przygotowywaną przez twórców Life is Strange i Vampyr.

Podobnie jak wcześniejsze projekty developerów, gra postawi nacisk na fabułę. Akcję osadzono w Basswood - mieście umiejscowionym w amerykańskim stanie Wirginia. Do miejscowości wraca Sam, w którego wcielą się gracze.

Bohater przyjeżdża w rodzinne strony w związku z pogrzebem swojego najlepszego przyjaciela. Mężczyzna przechodzi poważny kryzys emocjonalny po niedawnym rozstaniu z dziewczyną, więc w znajomym otoczeniu próbuje odnaleźć ukojenie, spotykając się z dawnymi znajomymi.

Po nocy spędzonej w hotelu podopieczny odkrywa jednak w łazience swoje zakrwawione ubranie. Na domiar złego nie pamięta, co wydarzyło się poprzedniego dnia. Gracze wraz z Samem staną przed zadaniem odtworzenia tego, co działo się w ciągu ostatnich godzin.

Reklama

Nie jest to na razie pewne, ale wydaje się, że w toku zabawy pojawi się możliwość odwiedzenia umysłu prowadzonego bohatera, co zapewne pozwoli odkryć utracone wspomnienia postaci. W zwiastunie zaprezentowano nietypowe lokacje i walkę ze zjawą.

Twórcy obiecują, że w powstającej produkcji nie zabraknie możliwości podejmowania wyborów wpływających na dalsze wydarzenia. W zależności od dokonywanych decyzji, inaczej potoczy się historia gry.

Tytuł zapowiedziano w ramach specjalnej akcji, w której Sony w każdym dniu pozostałym do targów E3 pokazuje niespodzianki związane ze swoją platformą. Dotychczas przedstawiono datę premiery Days Gone oraz Tetris Effect.

Twin Mirror ukaże się w przyszłym roku, aczkolwiek dokładnej daty premiery na razie nie ujawniono. Produkcja zmierza na trzy platformy sprzętowe - PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Poniżej można obejrzeć pierwszy zwiastun gry:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje