Reklama

E3 2018: Star Wars Jedi: Fallen Order nową grą twórców Titanfall

​Podczas poprzedzającej start targów E3 konferencji Electronic Arts nieoczekiwanie zapowiedziano nową grę w świecie "Gwiezdnych wojen" - Star Wars Jedi: Fallen Order.

Nad projektem pracuje Respawn Entertainment, a więc założone przez byłych twórców Call of Duty studio odpowiedzialne za serię Titanfall. Obecny na widowni szef zespołu - Vince Zampella - ujawnił pierwsze szczegóły na temat produkcji.

Akcję osadzono krótko po wydarzeniach przedstawionych w "Zemście Sithów", a więc trzecim epizodzie gwiezdnej sagi. Zgodnie z nazwą, gracze wcielą się w rycerzy Jedi, którzy walczą o przetrwanie, ukrywając się przed siłami Imperium.

Póki co nie przedstawiono konkretnych szczegółów na temat tytułu. Na pewno jednak nie zabraknie walki na miecze świetlne oraz korzystania z Mocy. Produkcja nastawiona jest przede wszystkim na zabawę w pojedynkę.

Reklama

Star Wars Jedi: Fallen Order ukaże się jednak nieprędko, ponieważ w przyszłorocznym okresie świątecznym. Niewykluczone, że na kolejne informacje trzeba poczekać - niewykluczone, że pierwsze materiały z gry autorzy pokażą za rok.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy