Reklama

E3 2018: Nowy zwiastun Beyond Good & Evil 2 prezentuje znane twarze

Beyond Good & Evil 2 /materiały prasowe

​Na swojej konferencji przed targami E3 firma Ubisoft pokazała nowy zwiastun powstającego Beyond Good & Evil 2. Dość zaskakujący.

Nagranie jest efektowną animacją nie przedstawiającą jednak żadnych fragmentów z bezpośredniej rozgrywki. Trailer pokazuje starcie z kosmicznymi piratami, atakującymi statek, nad którym kontrolę przejmie zapewne gracz.

Najbardziej zaskakują końcowe sceny filmu, gdy na ekranie pojawia się Jade - bohaterka poprzedniej części cyklu. To o tyle niespodziewane, że produkcja - co ponownie potwierdzili twórcy podczas konferencji Ubisoftu - jest prequelem toczącym się przed wydarzeniami z pierwszej odsłony serii, a nawet przed narodzinami dziewczyny z pierwowzoru.

Reklama

Na razie nie wiadomo w jaki sposób słynna postać pojawi się w przygotowywanej grze. Przy okazji zwiastun potwierdził, że inteligentna świnia widoczna w dotychczasowych materiałach to Pey’j, który również znany jest z oryginału.

Jednocześnie ogłoszono inicjatywę, w ramach której zainteresowani użytkownicy za pomocą oficjalnej strony internetowej projektu (TUTAJ) mogą wysyłać twórcom grafiki do umieszczenia w grze. Najciekawsze prace trafią do tytułu.

Data premiery Beyond Good & Evil 2 nie jest na razie znana, podobnie jak i platformy docelowe. Wspomniany zwiastun można obejrzeć poniżej:

Na deser - materiał poświęcony inicjatywie związanej z nadsyłaniem grafik przez graczy:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Beyond Good & Evil 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama