Reklama

E3 2018: Halo: Infinite nową odsłoną cyklu o przygodach Master Chiefa

Halo Infinite /materiały prasowe

Konferencję Microsoftu towarzyszącą targom E3 otworzył zwiastun Halo: Infinite - nowej odsłony cyklu wydawanej na konsolach Xbox.

Szczegółów na temat projektu nie ujawniono wiele. Nazwa produkcji sugeruje jednak, że produkcja - w przeciwieństwie do poprzednich części serii - położy większy nacisk na zmagania sieciowe, aczkolwiek są to na razie jedynie spekulacje.

W trailerze przedstawiono sekwencje umiejscowione na bliżej niesprecyzowanej planecie. W globie istotną rolę odgrywa natura - w filmie zaprezentowano zróżnicowane istoty (w tym zwierzęta przypominające nosorożce) oraz obszary leśne.

W pewnym momencie na ekranie pojawia się grupa żołnierzy korzystających z pomarańczowej flary, za pomocą której zapewne nadają sygnał towarzyszom. Kamera przesuwa się ukazując hełm głównego bohatera wcześniejszych odsłon cyklu - Master Chiefa.

Reklama

Adnotacja w filmie wskazuje, że wszystkie ujęcia wygenerowano na silniku gry. Tytuł powstaje zaś na technologii Slipspace Engine. Za produkcję odpowiada 343 Industries, które obecnie sprawuje pieczę nad rozwojem marki.

Data premiery Halo: Infinite nie jest póki co znana. Pozycja zmierza na dwie platformy sprzętowe - PC z systemem Windows 10 oraz konsolę Xbox One. Wspomniany trailer można zaś obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy